Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Törvénysértő vagy nem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvénysértő vagy nem, ha ilyen videókat készítenék az alábbi módon?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a telefon képernyőfelvevő funkciójával megörökíteném, ahogy lapozgatom a nők adatlapját T****ren. Csináltam már néhány vidit magamnak, ahol szépen savazom a mai libákat rajta. A hangom hallható csak, illetve a telefon képernyője látható, ahogy használom az appot.


Ilyen esetben az arcképüket el kellene homályosítani, vagy mivel ők is hozzájárultak az app használatával ahhoz, hogy bárki láthassa őket, nem szükséges? Jó lenne ezt tudni. Van itt jogász?


2019. dec. 29. 23:06
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
#22: Sokat melóztam az évben, kivettem a szabadságaimat. Ne haragudj. Mit? Pl. gyereket? 😉
2019. dec. 29. 23:37
 22/47 anonim ***** válasza:
98%
Mert a barátnője ereszt, már nem olyan feszes, mint mikor először felfújta.
2019. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Ha társadalomkritikát akarsz, tanulj Hofitól.

Amúgy ezt olvasd el:

[link]

2019. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Nem is biztos, hogy feltenném, 77%. Beszólogatok nőknek más kérdések alatt? Ha megérdemlik, nem hallgatom el. Srácok is kapnak. Minden h.ülye kapja az ívet.
2019. dec. 29. 23:40
 25/47 anonim ***** válasza:
96%
Figyeljétek, pár órán belül itt fog tombolni, meg nőket ekézni, mert most megsértették páran szegénykét. Valahol nagyon szánandó hogy próbálod előadni a higgadt arcot közben látszik az írásodon meg a bizonygatásodon, hogy majd szétvet az ideg.
2019. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Nem vet szét. Nyugodj meg, kérlek.
2019. dec. 29. 23:42
 27/47 anonim ***** válasza:
91%
Biztos még tinderen is mindenki visszautasította, azért van így bepöccenve. :DD
2019. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
93%

"Valahol nagyon szánandó hogy próbálod előadni a higgadt arcot közben látszik az írásodon meg a bizonygatásodon, hogy majd szétvet az ideg."


Amúgy igen, nagyon durva, hogy írásban is lehet érezni. Száncsi a gyerek.


De játsszunk vele, neki ennyi az élete. Nők máshol nem beszélnek vele. Meg ő sem mer a pénztáros nénikkel sem.

:((((((

2019. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Kértem, hogy mindenki tartsa meg a véleményét magának. Szakmai kérdés.
2019. dec. 29. 23:47
 30/47 anonim ***** válasza:
87%
Már választ kaptál, kérdező. Ha ezt meglépnéd, a sz*rt is kiperelnék belőled, teljesen jogosan. Mit akarsz még?
2019. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!