Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Törvénysértő vagy nem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvénysértő vagy nem, ha ilyen videókat készítenék az alábbi módon?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a telefon képernyőfelvevő funkciójával megörökíteném, ahogy lapozgatom a nők adatlapját T****ren. Csináltam már néhány vidit magamnak, ahol szépen savazom a mai libákat rajta. A hangom hallható csak, illetve a telefon képernyője látható, ahogy használom az appot.


Ilyen esetben az arcképüket el kellene homályosítani, vagy mivel ők is hozzájárultak az app használatával ahhoz, hogy bárki láthassa őket, nem szükséges? Jó lenne ezt tudni. Van itt jogász?


2019. dec. 29. 23:06
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
72%

A leglecsúszottabb, legpatkányabb emberi példányok szinte kizárólag a férfiak közül kerülnek ki, de mégis...

Mégis abból áll a férfiak majdnem mindegyikének a személyisége, hogy a nőket alázza,lenézi.

Hol ebben a logika?


Aki ilyennel tölti a szabadidejét, az ezerszer inkább kierdemelte a "" társadalomkritikát"" mint egy olyan jól kinéző nő, aki fel merészel rakni egy nektek nem tetsző képet egy randiappra.

2019. dec. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
96%

Törvénysértő lenne, mivel személyiségi jogokat sértene.


Szerintem ezzel te is pontosan tisztában vagy.


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de cserben hagy a női intuícióm, ha valamiért azt érzem a kérdésed és a hozzászólásaid lapján, hogy nincs barátnőd, és egy ideje abból áll a szexuális életed, hogy szopsz a munkahelyeden?

2019. dec. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
3%
Azt a videót szívesen megtekinteném. Kíváncsi vagyok milyenek ott a csajok.
2019. dec. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Óriási tévedésben él itt sok ember. 🙂
2019. dec. 30. 09:04
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
De ha szakmai téma, és nem a terhelés a célod, akkor miért nem a jogi kategóriában teszed fel a kérdést?
2019. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezt nem kéne! Aljas dolog másokat bántani. És jogilag is megütheted a bokádat.
2019. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
91%
Jó hírnév megsértése, rágalmazás simán számításba jöhet, pont a felismerhetőség miatt.
2019. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!