Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magabiztosságnak, határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magabiztosságnak, határozottságnak összhangban kell lennie a férfi külsejével?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem szabad túlzásokba esni ha például a külsőd ezt nem indokolja?


Ha nem ezek a tulajdonságok, akkor mely belső tulajdonságok megnyilvánulása, kifejezése függ a külsőtől? Gondolok itt például a lazaságra, pimaszságra, csibészségre stb. Vannak olyan tulajdonságok amelyeket nem ajánlott gyakorolni ha ezt nek fedezi egy jó kiállás?


2019. dec. 30. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A magabiztosság és a határozottság összhangban van a kinézettel, bár nem csak abból származik. Ha megpróbálod kihozni magadból a legtöbbet és elfogadod magad, azt észreveszik rajtad és pozitívan értékelik. Ettől lesznek sikereid és a sikerekből származik a magabiztosság.

Az ilyen "ne másoktól tedd magad függővé" dolog itt vérzik el, mivel a képletből nem hagyhatod ki "célközönséged". Ha nekik nem jössz be, akkor hiába győzködöd magad hogy veled minden rendben és hiába olvasgatsz a témával kapcsolatos könyveket.

2019. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sokra mégy a magabiztossággal, és jó külsővel, ha csóró vagy.
2019. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A magabiztosság és a határozottság nem abból áll, hogy egy egoista felfuvalkodott ripacs vagy. Nincs az a külső, amivel ez jól fest...


A magabiztosság illeszkedik minden külsőhöz. Azt jelenti, hogy tisztában vagy magaddal, tudod, mik az előnyeid és hátrányaid és jól ki tudod használni az adottságaidat. Tudod, hogy milyen vagy, elfogadtad magad ezért nem döngöl porba egy idegen helyzet vagy egy ember véleménye. Magabiztosnak lenni nem azt jelenti, hogy egy beképzelt szar vagy, hanem azt, hogy a képzelgés meg a görcsölés nincs folyamatosan hatással az életedre és nem veszi el a lehetőségeidet, hanem hajlandó vagy elhihhi és élvezni, ha valami jó történik veled vagy hogy valamit elérhetsz. Mikor nem azon agyalsz, hogy úr isten, milyen vagyok és hogy nézek ki, hanem azt mondod, hogy tudom, hogy ilyen vagyok és azt, amit nem tudok megváltoztatni magamban, leszarom, gyerünk, éljünk!


A pimaszság és a lazaság is attól lesz, hogy nem vagy egy kis görcs. Lényegtelen, hogy nézel ki, ha van önbizalmad, hiszel abban, hogy jó vagy úgy, ahogy vagy és az is ugyanolyan ember, aki esetleg leszól. Tudod az értéked és tudod, hogy jogod van élni az életed és élvezni azt (nem mások véleményének fszát szopkodni).


Akinek nincs önbizalma, az mindig arra lesz rácuppanva, hogy mások mit gondolnak majd róla. Pontosan azért, mert nem ismeri magát és nem hisz magában. Ezért bújik mindig mások seggébe, mert nincs olyan véleménye magáról, ami akkor is pozitív, ha nem kap kívülről folyamatos egosimit (amit általában ugyanúgy el sem hisz és qrvaidegesítő) vagy ha egy ember negatív kritikával illeti, egyből magára veszi kritika nélkül és összeomlik.

2019. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1


Tehát akkor a sikerekből származik a magabiztosság, vagy a külsőből. A korosztályom jó külsejű tagjai sikeresség fokától független többnyire magabiztos, míg a kevésbé jó adottságúak általában visszahúzódóbbak, kevésbé magabiztosak.


Csak azért, hogy tisztába tegyük a dolgokat, és az embernek tiszta és világos legyen, mert tudod nagyon sok félrevezető tanácsot adnak sokan, pláne idősenb korosztályból, és biztatják az embert olyan dolgokra amikre igazából nem sok esélye van és mások megmosolyogják miatta.


Hiába szépítünk és mondunk szép szavakat egyenlőségről, de erősen úgy fest hogy születésünkkor már mindenkinek más és más érték van tulajdonítva, ergo nem érünk ugyanannyit már születésünktől kezdve. Ezért is gondolom, hogy a jó külsejű emberek azért lazák, magabiztosak mert tudatosan vagy tudat alatt érzik, ők többet érnek, több jogaik vannak és több mindent szabad.

2019. dec. 30. 11:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM SZABAD HAGYNI hogy ilyen idióta tévhitek leláncoljanak.


Én sokáig azt gondoltam magamról, hogy nem vagyok elég jó külsejű, szórakoztató, férfias stb., emiatt zártan is viselkedtem, mert ugyan kit érdekelnék. A zárkózottság miatt a nők is zárkózottak voltak velem, szóval csak azt éreztem, hogy igen, nem érdeklek senkit, megerősödött a kör.


Ehhez képest a nálam kevésbé jó külsejű ismerőseim sorra csajoztak be. Aztán egy idő után én is elkezdtem nyitni és nagyon megdöbbentem, hogy milyen hatásom van a nőkre, amit soha nem gondoltam magamról. Csak éppen egy rakat korlátot állítottam a fejemben saját magamnak.

2019. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


A magabiztosság a sikerből származik, ami viszont részben a jó külsőből. Így értettem. Olyan tanácsokat ne fogadj meg, amikről úgy érzed, hogy tőled idegenek. Pl. hiába szajkózzák, hogy járj társastánc tanfolyamra, ha te nem szeretsz és nem is tudsz táncolni. Ennek ellenére ez egy jó módszer ismerkedésre, csak nem neked. De ugyanez igaz az edzőteremre, könyvtárra, bármire. Olyat keress, amit szívesen csinálsz és lehetőleg a nőket is érdekli. Az ilyen dolgokban úgyis jó vagy (nem kell a legjobbnak lenned), szívesen csinálod, tudsz lelkesedni értük. Ettől vonzóvá válsz. A nők sokkal inkább elítélik a motiválatlan férfiakat, mint a kevésbé jó külsejűeket.

2019. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Összetéveszted az ok-okozatot.


Nem attól van önbizalma, mert szép, hanem attól lett szép, mert önbizalma van.


Ez egy érzéki csalódás, amit a tudatalattink játszik velünk. A testbeszédnek hatalmas jelentőséget tulajdonítunk.


Tehát aki magabiztos, annak ez a testbeszédén jelenik meg. Sokkal energikusabb lesz, a tartása tökélete és egészséges, a mozdulatai pedig vidámak és határozottak. Ebből a külső szemlélők azt látják,hogy ez az ember szimpatikus nekik, és vonzódnak hozzá. (Miért is? Mert tudat alatt remélik, hogy kaphatnak valamit az ő energiájából, ingyen, amit leszívva ők is energikusak lehetnek. Ők az energiavámpírok. Néha kicsit minden ember ilyen. Csak aztán vannak olyanok, akik maguktól képesek feltöltődni. Ők lesznek a nyerők. A vámpírok aztán kimerülnek, vagy el lesznek zavarva a ragaszkodásukkal).

Tehát a külső nem csak annyi, amennyit látsz. Rengeteg belső dolog is társul hozzá. Ezek adják összességében a kisugárzást.


Így lehetséges az, hogy egy amúgy előnytelen külsejű embernek is lehet jó kisugárzása, amivel bevonzza magához az embereket. A személyisége felülírja a külsejét.

2019. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7


Igen de ez irtó nehéz mutatvány szerintem amit csak kevesen tudnak megcsinálni. Ha több hátrányos vonásod / hibád van akkor csak nagyon kivételes személyiségek tudják elérni, hogy az emberek pozitív véleménnyel legyenek róla.


Nézd például a filmeket. Akiknek nem szimpatikus a külsőjük, azoknak rendre negatív szerepeket adnak. Mert sokkal nehéz elhitetni az emberekkel, hogy ők is lehetnek jó, vonzó személyek. Az embereknek túl felületes az értékítéletük ahhoz, hogy a felszín alá tekintsenek. Emiatt már indulásból jobbnak fogják tartani a kellemes arcvonású, arányos arcú embereket.


Minél több hibát van, minél jobban eltérsz az átlagos vonásoktól annál nehezebb felülírni a külsőd a belsőddel. Egy pont után már akkora energiák megmozgatása árán lehetne csak ,amely már nem éri meg, és lehet nem is passzolna a természeteddel.


A jó külsejű embereket viszont elfogadják alaptermészetükkel, nem kell arra törekedniük, hogy megváltozzanak. Sajnos a rosszabb külsejű embereknek mindig ezt a tanácsot adják, de nem gondolnak bele milyen nehéz, amikor nem lehetsz az a személy aki vagy és mássá kell változtatnod magad.

2019. dec. 30. 14:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit lehet mondani, hogy az élet nem igazságos és ezt el kell fogadni. Kész.


Vagy ezen siránkozunk vagy egész életünkben, vagy kihozzuk belőle a maxot. Attól, hogy valaki nyertes helyzetből indul az életben, miért érezzem én rosszul magam és forduljak bele az elkeseredettségbe?

2019. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9


Nem kötelező keseregni.


De ezt szokták hozni magukkal a kudarcok, az igyekezet és erőfeszítések ellenére bekövetkezők.


Persze végül talpra áll az ember és újra nekilódul de időnként ilyen is van, emberből vagyunk, természetes.


Aztán meg átalakítja a prioritásokat, lemond dolgokról, kisebb célokat tűz ki amelyek realisztikusak számára stb.

2019. dec. 30. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!