Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magabiztosságnak, határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magabiztosságnak, határozottságnak összhangban kell lennie a férfi külsejével?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem szabad túlzásokba esni ha például a külsőd ezt nem indokolja?


Ha nem ezek a tulajdonságok, akkor mely belső tulajdonságok megnyilvánulása, kifejezése függ a külsőtől? Gondolok itt például a lazaságra, pimaszságra, csibészségre stb. Vannak olyan tulajdonságok amelyeket nem ajánlott gyakorolni ha ezt nek fedezi egy jó kiállás?


2019. dec. 30. 10:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

3


Én azt vettem észre, ha visszaveszek a magabiztosságból, pimaszságból, szarkazmusból és szerényebben kommunikálok, akkor az emberek pozitívabban reagálnak, nem szólnak be a külsőm miatt. Mintha tudat alatt az kommunikálnám, igen tudom, hogy nem vagyok annyira jó mint ti, és ezt figyelembe véve viszonyulok hozzátok és már az és elég nekem ha egyáltalán észrevesztek, meghallgattok.


Akkor ez mi? Amikor magabiztosan, lehengerlően kommunikáltam akkor jöttek a beszólások, amikor szerényen akkor meg nem. Persze egyik stílussal sem értem el, hogy olyan sokszor elhívjanak valahová, de legalább egy kicsit jobb ha szerényen kommunikálok.

2019. dec. 30. 19:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Amit te lefolytattál, az nem lehetett magabiztos kommunikáció, szerintem ilyenkor az emberek inkább egy undok megkeseredett kis g*cinek láttak, aki próbálja játszani az eszét. Magabiztosan nem kommunikálhatt, mert nem vagy magabiztos (ezt többek között az is mutatja, hogy létre hoztad ezt a kérdést itt GYIKen). Az önbizalom nem olyan dolog, amit az ember el tud játszani, az önbizalom vagy van, vagy nincs. Ha pedif nincs, akkor hiába próbálod mutatni, hogy mégis van, mindenki le fogja venni, hogy csak megjátszod, annál pedig nincs szánalmasabb. Inkább legyél kedves, tisztelettudó. Ez a “csibészség” meg “flegmázás” a 14 éves tinik körében divat csak, felnőtt korban viszont nár nagyon égő, ki is nézik az ilyet.
2019. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!