Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a helyes, beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes, beszéljek vele, vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő:


Van egy lány akivel egy szórakozóhelyen ismertük meg egymást és nagyon megtetszett. Utána beszélgettünk a neten, de kicsit vontatottnak tűnt a beszélgetés, mindig én írtam először és úgy tűnt, hogy nem jövök be neki, 2-3 óránként válaszolt, csak néha kérdezett vissza stb.. szóval egy idő után már nem írtam. Kb. 1 hete beszéltünk utóljára, de azóta ha raktam fel magamról képet mindig lájkolta.


Az a helyzet, h nagyon régen tetszett már ennyire bárki is. Eredetileg az volt a tervem, hogy elhívom randizni, de csak ilyen felületes dolgokról beszélgettünk és nem éreztem úgy, hogyha elhívom valahova igent mondana.


Szerintetek érdemes lenne még próbálkoznom? Esetleg hogy vezethetném rá, hogy szeretnék találkozni vele a nélkül, hogy nyíltan megkérdezném, hogy lenne-e kedve eljönni valahova? Tartok a visszautasítástól..


Nem szoktam ennyire parázni egy lány miatt, de szerintem még sosem tetszett ennyire senki és nem szeretném elszúrni.. :)


Köszi!



2020. jan. 2. 01:23
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
74%

Hát barátom, próbálkozz be, majd látod.

Érdemesnek mindig érdemes, mivel nem jön házhoz, kopogtat be a lány, hogy nem-e épp rá gondoltál.

2020. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Azért légy résen és tudd, hogy akár azért is adhatott likeot, mert fel akarta magára hívni a figyelmet, hiszen az utóbbi időben hanyagoltad, ezért ez akár zavarhatta őt.


Azért írom ezt, mert említetted, hogy felületesen beszéltetek, szóval ha nem volt mélysége a dolognak, akkor valószínű ő az a tucat csaj, aki szép-szép de semmi extra, nincs ami megtartson benne.. az ilyenek pedig általában egonövelésre használják a férfiakat, érzik a két perces celebséget és a férfiak figyelmét.

2020. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj vele megint beszélgetni aztán hívd el randizni végülis mi baj lehet akkor is ha nemet mond? Semmi, akkor nem találkoztok aztán késsz,egyszer élünk nincs mire várni ez nem nagy dolog.
2020. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is nem értem, miért kell valakinek 2-3 óránként írni? Az ember egy nap ír egy levelet valakinek, aki másnap v. max. két nap múlva válaszol. Ha ő válaszol neked, arra sem kell nyomban válaszolni, elég másnap. Azonkívül elég rossz, hogy nincs témátok? Miért nem kérdezed meg a főbb dolgokról? Hol dolgozik, hogy tetszik a munkája, milyen a családja, van-e testvére, mi érdekli, mit szeret csinálni a szabad idejében, hogy viszonyul a politikához, mert, lehet, még nem hiszed el, de nagyon fontos, hogy egy nézeten legyetek. - Most, hogy szerintem kicsit elszúrtad a túl gyakori levélírásokkal, és emiatt ellaposodott a dolog, próbáld meg, hogy max. kétnaponta írsz, vagy kérdezel tőle valamit. Ha például szeretsz kirándulni, írj arról, kérdezd meg, ő is szívesen jön-e túrákra, és egy ilyen túrára v. csak egy egyszerű kirándulásra elhívni jó ötlet lenne.
2020. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!