Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogyan reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagáltok ha Facebook-on írnak rátok ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Ha normálisan rátok írna egy pasi,aki nagyjából szimpatikus is,akkor visszaírnátok neki?

2020. jan. 2. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

meglepődnek hogy hogyan sikerült neki ez a bravúr

lévén full titkos vagyok :)

2020. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha ismerős kedvesen leépíten, ha teljesen idegen nem is válaszolok.
2020. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem írnék vissza, ha nem ismerem valahonnan. Kb. csak egy képem alapján írna rám, ezért ez elég nagy felszínességre utal, meg arra is, hogy közösségi oldalon vadidegenre csak úgy ráír, hogy nem tudja / látja, vevő-e rá a másik fél, az meg sztem bunkóság.
2020. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Borítóképen párommal vagyunk, fejünket összeduva egy vízesés előtt, plusz ki is van rakva, hogy kapcsolatban vagyok. Ha valaki rámír, hogy ismerkedni akar, épp ezért nem reagálok. Mégis miért írnék vissza egy nyíltan ismerkedős üzenetre, ha a másik pofátlan és tiszteletlen? Mert számomra, ha valaki kapcsolatban lévőre mászik, az undorító. Ha pedig arra se vette a fáradtságot, hogy megnézze a profilomat, és úgy írt, akkor meg pláne.

Ha valaki összekever valakivel, vagy normális kérdése van, akkor arra reagálok, majd elköszönök.

2020. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én ezért raktam ki anno,hogy kapcsolatban. Nem vagyok a facebookon mutogatós típus, de gondoltam így majd kevesebben írogatnak 'ismerkedés' céljából (aztán meg nem).

Én teljesen kiábrándítónak tartom, hogy vadidegenek rámírnak facebookon, amikor van 1394849 társkereső a világon.

Csak hogy megértsd miért szánalmas, leírom neked milyen típusú pasik írnak vadidegenekre facen:

1. Indiai. Hi you sexy you wanna talk?

2. Jóskapista Mucsaröcsöge Alsóról, amikor egyértelmű,hogy az 300 kmre van tőlem. Profilképe traktorral szelfizős.

3. Armando ,aki az Élet Iskolájában tanult és jelenleg az 'utca' a munkahelye. Erősen kreol bőrszínű.


Ezeken kívül egyetlen normálisnak kinéző/helyes helyesírású férfi nem süllyed ilyen szintre.

Ha te úgy érzed, hogy a 3 kategóriába sorolható vagy, akkor persze, nyugodtan írj rá valakire. Ha meg nem,akkor szépen lehet regisztrálni egy társkeresőre,mert ott van a helye ennek.

2020. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam a társkeresőket,de a többség egy nagy nulla.

Tinderen ha párba állunk akkor nem válaszolnak vagy csak instára akarnak követőket.

Badoon sok a kamuprofil a többi társkereső meg ezeknél is rosszabb,évek óta inaktív profilok,8 osztályt végzett romák,elvált duci anyukák.

2020. febr. 6. 10:38
 17/17 anonim válasza:
27%
Aki törli olvasás nélkül... aha persze. Miután csekkolod a profilját, felméred, mennyi a lóvé. Aztán törlöd legfeljebb. Hagyjuk az álszent törlöm rögtön dolgokat. Azok a csajok sem törlik, akiknek stabil kapcsolatuk van. Azok is mérlegelnek. Szánalmas picsa minden nő sajnos... Mindenki feleljen meg nekik, ők meg a seggüket fel nem emelik. Haszonleső k.rva a mai nők 90%-a, ez az igazság.
2021. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!