Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lép valamit? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép valamit? Nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy sráccal 2 hónapja kezdtünk találkozni. Évek óta ismerjük egymást, de egy buli alkalmával beszéltünk és azóta találkozgatunk. -1-2hetente talizunk, eddig összesen 5x. Mozi, shopping, pizzázás, sétálgatás volt. Nem csókolt meg, nem ért hozzám. Utolsó "randin" behivtam hozzánk, de alig maradt, pedig anyuék épp házon kívül voltak.

Mindig udvarias, fizet. De nem említi meg, hogy együtt szeretne velem lenni, se nem közeledik. Én már rengeteg jelet adtam, de csak nem mászhatok rá. Idősebb is nálam ezért sem értem miért haladunk lassan. Volt előttem több barátnője is. Mit tegyek? Mit akarhat tőlem? Lesz ebből valaha kapcsolat? Köszönöm a válaszokat!

22 N



2020. jan. 4. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem biztos abban, hogy párkapcsolatot akar tőled, ezért nem lép. Vagy arra vár, hogy te kezdeményezz.

A következő találka alatt kérdezd meg tőle, hogy pontosan mit akar tőled. Ne a neten, hanem SZEMÉLYESEN.

2020. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. De az nem fura, hogy nem mondja/kérdezi, hogy mikor találkozzunk, mikor vége a talinak? Csak a tali után 5-6 nap múlva jön fel témaba hogy na megint talizni kellene. Nem úgy hogy rögtön akkor már megbeszéljük hogy akkor 2 nap múlva tali.
2020. jan. 4. 23:27
 13/15 anonim ***** válasza:

"Én se igazán tudom, hogy ez randi vagy mi."


Hajaj, öreg hiba. Definiálni kell már az elején hogy ki mit akar, mert aztán olyan helyzet áll elő mint most. Bár férfiként ez az ő dolga lett volna, ha akar tőled valamit romantikusan akkor ki kellett volna mondania hogy randi. Aztán lehet először még ő se tudta, most meg már égőnek érezné kimondani.


Meg kell kérdezni tőle hogy mit akar, és válaszol. Vagy mondd el neki hogy mit akarsz, és reagál. Ilyen egyszerű.

2020. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Valami miatt az utolsó talinak óta nem ír. Ennek bő egy napja. Lehet ennyi volt.. :(
2020. jan. 5. 21:41
 15/15 Rockarc ***** válasza:

Gazos a szitu, de szerintem jol mentheto, ha egyszer csak megkerdezed tole, hogy Pistuka, szerinted mi van most koztunk, hogy ennyit logunk egyutt? Mert olyan erzesed van, mintha mar randizgatnatok. Utana pedig mar ra lehet kerdezni, hogy ezt a jovoben is szeretne-e folytatni? Hatha megered a nyelve es legkozelebb mar randinak hivja, ahova elhiv.


De a gyamoltalan fiukkal mindig csak a problema van. Ok nem fognak soha semmit megoldani, elintezni, reklamalni. Ha tevedesbol kapnak egy szazezer forintos ELMU szamlat, akkor elobb fizetik ki szo nelkul, mintsem konfrontalodjanak. Vagy egesz eletedben hordhatod te a nadragot. Masok ezert kerulik az ilyeneket, mert nem akarnak no letukre ferfi szerepbe kenyszerulni egy parkapcsolatban. Kerulni kell a szelsosegeket, o pedig az.


43F

2020. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!