Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mennyit költetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyit költetek magatokra havonta, hogy jól nézzetek ki?

Figyelt kérdés
Borotvahab, ruha cipo,kozmetikus,edzoterem,étrendkiegeszitok,akarmi amit a kinezetre koltetek.
2020. jan. 5. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
0 ft
2020. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Havonta szerintem a többség nem költ, inkább éves költségvetést érdemes vizsgálni.
2020. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A tisztasági szerek szerintem mindenkinél alap.


Évente kb 3x megyek el ruházati, cipő üzletekbe egymagam, télen, tavasszal, nyáron.

Hogy van e valami újabb kollekció ami esetleg tetszik.

Pl. normális farmert 1 éve nem kapok mert a legtöbb helyen csak a lábhoz feszülőset kapni amitől engem kiráz a hideg.


Régen költöttem arra, hogy heti 3x edzőterembe jártam, de már otthon csinálom, egyedül uszodára költök heti 2x, hogy elmenjek úszkálni.


Ezen kívül fodrász és szolárium van még amire költök. (igen nyugodtan le lehet szavazni a szolárium miatt)

2020. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Változó, de nem túl sokat. Borotvahab ritkán kell, nem szoktam borotválkozni. Ruhát illetve cipőt általában csak téli illetve tavaszi időszak elején szoktam vásárolni. Kozmetikushoz és edzőterembe én nem járok és étrend-kiegészítőt sem használok. Ami általában havi kiadásokat takarja az a dezodor illetve fürdéshez szükséges kellékek és egyszeri fodrászat. Minőségibb parfümöt is körülbelül 2 havonta szoktam venni csak. Úgy gondolom, hogy elenyésző ez az összeg.
2020. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajaja a tisztálkodó szerek alap.

Ruhát azt én is ebben a 3 időszakban vásárolok leginkább , tavasz, nyár, tél :)

plusz ha időközben valami megtetszik-.

Cipőt nem veszek minden évben csak ha elkezd kopni :)


Edzőteremre nem költök, biciklizni szoktam ami ingyenes, és van otthon egy súlyzópadom., a fodrász visz még valamennyi pénzt.


Műkörmöshöz nem járok, ugye egy férfi haj olcsóbb mint egy női fodrást plus festés, kozmetikushoz nem járok. Habár arckrémet használok mert száraz a bőröm.


Szóval nem sokat költök.

2020. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztálkodó szerek alap (szappan, dezodor, parfüm), ruha kb 30 ezer egy évben.

Otthon néha gyurmázok, az 0 forint. Bringázás is, amivel munkába járok, tehát a tetves bkv-ra sem szórom a pénzt.

2020. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Fodrász 3-4 hetente 1500. Tusfürdőt, dezodort, sprayt stb ritkán veszek, de akkor 3-4-et egyszerre, így nem kell sűrűn DM-be járkálnom. Fogalmam sincs mennyi de Old Spice általában. Most karácsony alkalmával spóroltam ezen mert kaptam.


Borotvahabot nem használok, sose értettem mire jó, anélkül is bőven le lehet csapni.


Ruhákra és cipőkre költöttem életem során a legtöbbet, szerintem pár százezret már otthagytam a kedvenc boltjaimban. Így azokra nem költök már többet, mert rengeteg van.

2020. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jo de irjatok már le h mire mennyit koltetek.Ha egész evben akkor azt osszatok el 12 fele.
2020. jan. 5. 17:31
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Fodrászhoz járok kb 3 hetente a szakáll és a hajvágás 5000ft körül van. A személyi edzőm akivel bár ritkán találkozok 5000 forintért tart 1 óra edzést nekem másoknek meg 10000 forintért de mi régi barátok vagyunk. Otthon van vagy 100 kilónyi súlyzóm amiket meg kellett venni. Konditeremre is sokat költök el. Hajwaxból is sokat hazsnálok. Van egy százezres és egy százhatvanezres órám ezekkel eggyütt félmilliós a ruha+kiegészítő gyűjteményem. 22F A szüleim fizették szinte mindet.
2020. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Különleges dolog nincs. Még 5 éve vettem 13 ezerért egy szakállnyírót. Szép borostát vág, szeretem. Testszőrömet is ezzel trimmelem (különben néhol 5 centis szálak lennének 😃 )


Ruha az plázás-teszkós óccó xar. De tervben van egy nagyobb kiadás, ha irodába felvesznek végre. Majd ingek leginkább. Nem tudom mennyi lehetmost. Évente egy nadrág 10 ezer, meg 5 póló... szintén kb 10 ezer. Meg mondjuk még egy 10-es az egyéb kiadásokra, amiket nem évente vesz az ember (cipő, kabát, zokni, stb..)


Sport téma: úszni mennék szívesen, de mostani lakóhelyemről nincs elérhető hely. Szóval csak nyáron úszom hétvégente a Balcsiban, ami ingyenes. Vagyis max az útiköltséget lehet rámondani, de ugye az akkor is lenne, ha nem úsznék. Jaa,meg brinyózni szoktam. Majd veszek egy újat, mert a régi már tropa, és nem éri meg... 20-as körül szánok rá, valami szar használtat,amire érdemes költeni, jó a váz + egykét dolog.


Fodrászhoz 3 havonta megyek falura. 1000-1500 ft, mikor mennyit fogad el.

2020. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!