Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30as férfiak! Komoly szándékú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as férfiak! Komoly szándékú ismerkedés során meddig lehet elhúzni az első együttlétet?

Figyelt kérdés
Hol mondanátok azt, hogy na jó ebből elég volt?
2020. jan. 11. 15:58
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
94%
Jó kérdés...ha meglenne az összhang, akkor szerintem a 10-15. randiig kibírnám.
2020. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért kéne "elhúzni"? Ha valaki taktikázik vagy lelki sérült és ezért képtelen felnőtt fejjel intim kapcsolatot kialakítani, az probléma lenne.
2020. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 2-3 randi után már belefér, húzni max 7-8-ig hagynám.
2020. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Ha húzza, akkor már ott a vége. 1-2 hét alatt már el tudja mindenki dönteni le akar-e feküdni a másikkal, ha már egy kép alapján vagy 1-2 perc személyes benyomás alapján tudja, hogy vonzó számára az illető vagy sem.

Ezen túl pszichológus. (Én nem vagyok az.)

2020. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeretek 1-2 hét után lefeküdni valakivel csak azért, mert külsőre tetszik. Majd akkor ha kellőképpen kiismertem és sokat beszélgettünk illetve szerelmes vagyok belé. Ehhez sok idő kell, de minimum 1 hónap.

31/F

2020. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha húzza, játszmázik.

Ha játszmázik, az nem komoly.


Ha idő kell a bizalom kialakulásához az elfogadható, ha nem alakul ki a bizalom akkor így jártatok, mégsem vagytok egymáshoz valók.

Viszont ha meg akarod tenni, akkor ne játszd el, hogy nem és ha nem akarod, akkor ne lebegtesd.

2020. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezek a játszmázások unalmasak és kiábrándítók.


Attól függ milyen sűrűn találkozunk és mennyi időt tudunk együtt tölteni.


kb 5 randi rendben van, ha az alatt , illetve 5. randin még csókig sem jutunk el akkor halott ügy az egész.

2020. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7 8. Randiig valaki? Hát nem azért, totál ismeretlen ember... Tuti lenne 2 3 hónap is...
2020. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

Szeretem, ha az 5-6. randi környékén már megtörténik a dolog, de volt hogy annyira erős volt a kémia, hogy a második randin már egymás karjaiban voltunk, és az elsőn is csak azért nem, mert nem volt alkalmas az időpont. Sosem fedeztem fel összefüggést a kapcsolataim komolysága és az első szex időpontja között. Valamint nőként örülök, ha nem húzzuk a végtelenségig, mert fontosnak tartom a kompatibilitást a szexben is, és nyilván egy szintig lehet fejlődni, de ha nagyon mások az elképzeléseink, akkor szerintem nem tartana ki hosszú távon a kapcsolat. A szexet nem játszmának, ütőkártyának fogom fel.

28/N

2020. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rockarc ***** válasza:

Amig ki nem derul, hogy ez csak egy jatszma reszedrol es idohuzasra megy. Nalam hamar elvereznel ebben a temaban, mert nem vagy egyenes, hamar kiszurnam, es nalam az oszinteseg alapveto dolog. Szerintem magadnak artasz vele, ha ilyen rule-okat allitasz fel magadban.


Amugy meg nofuggo, hogy mennyit var az ember. Es hiaba bujsz agyba valakivel a 3. randin, attol meg siman lehet, hogy nem akar toled semmit. De azt elmondhatom, hogy akin erzem, hogy nagyon komolyan tervez velem, ott meglehetosen turelmes tudok lenni. Minel kevesbe nyilt, fel kimutatni az erzelmeit, rejtozkodo, visszahuzodo, annal hamarabb dobom be a torolkozot.


Az a legrosszabb kombo, ha rettegsz attol, hogy kihasznalnak, es semmit nem adsz magadbol, mert akkor villamgyorsan lepattannak rolad, marmint az ertelmesek. Aki marad, az meg majd jol kihasznal es kesz a 22-es csapdaja. Szerintem egyebkent mar benne is vagy. Szedd ossze magad, allj nyitottan a masikhoz, mint aki adni is tud, nem csak kapni es akkor ez a problema megoldodik.


43F

2020. jan. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!