Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiún egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiún egyértelműen látjátok, h bérletek zúgott, de ti nem, akkor miért keresitek?

Figyelt kérdés
Egy suliba jártok de nem egy évfolyam, tehát megoldható lenne hogy ne találkozzanak, akkor miért mentek oda hozzá? Ha barátnak tekintitek, ő akkor is többet fog érezni. Ez sosem fog működni
2019. júl. 2. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem érdekli őket, hogy a fiú mit érez. Élvezik a rajongást, élvezik a társaságot, élvezik, hogy használhatják lelki szemetesnek.
2019. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
Ha zavar miért nem mondod neki hogy ne keressen? Nem csodálom hogy nem zúgott beléd...
2019. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, mert barátnak milyen jó lesz, elszórakoztat mindig.
2019. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te egyértelműen látod, hogy egyértelműen látja, hogy egyértelműen belé zúgtál?
2019. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, mindkettőt ismererem
2019. júl. 2. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a fiú egyértelműen tudja, hogy a csaj egyértelműen tudja?
2019. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy a csaj tudja mert mondta nekem,de nem értem akkor miért keresi
2019. júl. 2. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha amúgy baráti kapocs alakult ki közöttük akkor érthetō is. Viszont ha a fiút zavarja, akkor nyugodtan megmondhatja, hogy ne menjen oda, mert kellemetlen. Errōl valamennyire amúgy is a fiú tehet, az esetben, ha elözōzōleg ō “barátkozott” a lánnyal hátsó szándékokkal. Úgy gondolom leggyakrabban éppen ilyen srácoknak vannak hasonló problémáik, akik nem mutatják ki egyértelmūen, hogy mit akarnak, csak játszák a jó barátot.


Én nem keresek ilyen embert, viszont inkább abba a hibába esek, hogy ha ō keres, akkor válaszolok, nem utasítom el a baráti közeledést, amirōl rendszerint kiderül, hogy hátsó szándékokat rejteget.

2019. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlenül hátsó szándék, gyakran tényleg baratsagbol közeledik,csak később kezd el többet érezni. Illetve jelen esetben nem a fiú kezdett barátkozni a lánnyal,hanem a lány kezdeményezett.
2019. júl. 2. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
#1-esnél van a pont. Egy csomó fiatal lány, miközben előadja a "nem kellek senkinek" szöveget, szépen kifacsarja pár szerelmes srác szívét az egónövelés oltárán.
2019. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!