Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak akik meglepik a barátnőjüket programmal, élménnyel?

Figyelt kérdés
Az esti filmnézés nem számít annak.
2020. jan. 12. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Vannak. Általában nincs barátnőjük.
2020. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes program és élmény is érvényes...?
2020. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mostanság kénytelen vagyok magam meglepni ezekkel. Ez önkielégítésnek számít?
2020. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy ilyet. :)
2020. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ingyenes program számít e? Ha tanulsz és nincs pénzed akkor igen. Ha dolgozol és támogatod a családod, vagy épp nehéz helyzetbe kerültél akkor igen.


Ha szimláp egy sóher vagy, akinek ha a barátnőjére költeni kell alkalom adtán egy 10-est és az úgy éled meg mintha naturba a fogadat húznák akkor nem.

2020. jan. 12. 20:44
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#5


És ha csak simán nincs pénzed az albérlet, a számlák és az élelmiszerek megvásárlása után...?


Bár tudom, manapság ezért megkövezés jár, hiszen "mindenki annyit ér, amennyije van".



Kár, hogy ez nem igaz.

2020. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem mondtam és nem is értek vele egyet, de ha pasi lennék és lenne barátnőm szeretnék neki örömet okozni és összespórolnék 3 hónap alatt 10.000-et, hogy a kedvébe járjak vagy vállalnék valami maszekot. Nem az értékről, vagy milyen menő helyre visz el a lényeg, hanem a meglepetésről hogy érezzem fontos vagyok neki és ki akar velem szakadni a mindennapi mókuskerékből.
2020. jan. 12. 20:56
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

#7


Ez így igaz, és szerencsére ennél még nekem is több pénzem van.


De egyetlen esetben lepem meg bármivel is - ha a dolog kölcsönös, bármilyen más gesztus képében. Amennyi "bejön", annyi megy "vissza" és nem Forintosítva értem ezt, hanem amennyi gesztus jön, pontosan annyit fogok viszonozni is.

2020. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Természetesen. Felváltva csináljuk nagyjából. Gondolod, hogy egy percig is törné magát, ha nem találna érdemesnek? Egy férfinek ugyanúgy kell a meglepetés és a törődés. Nem szolgálni kell, de éreznie kell, hogy van értelme annak, hogy foglalkozik a kapcsolattal.
2020. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Nőként is hatalmas fszságnak gondolom ezt a meglepni utazással baromságot. Egy normális kapcsolatban ez nem így működik. Egy tábla csokival meg lehet lepni a másikat. De egy 100 ezres utazás legyen már közös döntés és közös költség. Az utazás azért felnőtt embereknél nem úgy működik, hogy "-Holnap indulunk 1 hétre. -Oké." Vannak dolgok amikkel ezt össze kell egyeztetni. Meg nyilván vannak helyek ahová te nem is akarsz menni és hiába meglepetés nem fogsz neki örülni.

Olyan meg pláne ne várja el ezt aki nem teszi ezt meg visszafelé is folyamatosan. Nem a féri dolga minden programot kitalálni és finanszírozni egy normális párkapcsolatban.

Rengeteget utazunk meg kirándulunk együtt de a pofám leszakadna ha mindent a párom csinálna vagy olyan helyre kéne menni ahova nem is akar egyikőnk.

2020. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!