Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak akik meglepik a barátnőjüket programmal, élménnyel?

Figyelt kérdés
Az esti filmnézés nem számít annak.
2020. jan. 12. 20:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt 1 hetes 100.000-es kiruccanásról? Ez természetes, hogy közösen leülünk összedugjuk a fejünket kinek mi fér bele, csinálunk egy költségvetést, programtervet. Lehet neked nincs több igényed egy tábla csokinál, de én igenis szeretném, ha a párom szerdán elbökné, hogy szombaton ne csináljak programot, mert elakar vinni valahova. Ne mondja egy nő sem, hogy nem várná izgatottan és nem furná az oldalát. Egy sétahajókázás, óriáskerék, várnézés egy olyan emlék amire mindig szívesen emlékszik az ember nem mint a csoki amit megeszel utána kisz..rsz.
2020. jan. 12. 21:25
 12/19 anonim ***** válasza:

11: és ha azt mondja, hogy el akar vinni, de neked nincs rá pénzed? Ja, tudom, akkor állja ő, ő hívott. Na, én meg akkor szégyellném el. Magam a fenébe, ha a társamtól ilyeneket várnék.


Mikor a párom elém rakott egy képeslapot Ciprusról egyik este és azt mondta, nyáron menjünk ide, önfeledt örültem neki. Onnantól szépen gyűjtöttünk, foglaltuk a jegyet és úgy készültünk. De nem rakott alám "csak úgy meglepiből" félmillió forintot, hogy akkor mi most megyünk. Ez akkor helytálló, ha valakinek a szopósqrvája vagy. Kapcsolatban ezt megbeszélik.

2020. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hogy jön ez a kérdés alá először 100.000 majd félmilliós Ciprus 😂 Kompenzálás nyilván kell, ezt nem is vitatom, de nekem akkoe is kiábrándító egy olyan "férfi" aki semmi maradandóval nem képes meglepni.
2020. jan. 12. 21:53
 14/19 anonim ***** válasza:
Én szívesen meglepném, talán még sokszor el is kényeztetném, sajnos nincs akivel ezt meg tudnám tenni de egyszer csak találkozom egy kedves nővel.
2020. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nincs értékelve.
2020. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés provokáció
2020. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem.értek egyet! Meglephet utazassal nyugodtan! Nem kell mindnen szrt előre tervezni! Az ugy sokkal izgibb ha varatlan jön.


Figyu már kérdező!A pasid mit mond miert nem.lep meg? Nem szeret kimozdulni? Sajnos ehez olyan típusú pasi kell akit sok minden erdekel.


Akik munkamaniasok,vagy materialistak azokkal ez nem fog menni.

2020. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 peca1000 ***** válasza:

Kapcsolat eléj még van értelme, utána már minek?


Ha nagyon unatkozna az asszony, találnék neki munkát :D


Hál Istennek el tudja magát foglalni.


Ott van a kutya is, meg a rokonság is, örülök ha nekem van időm a munkámmal foglalkozni :)


Na szóval, ha a pasid nem a programszervezésről híres, akkor legyél te az.

2020. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem számít "programnak" az esti filmnézés. Akkor a mozi se számítson annak...
2020. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!