Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vasárnap mennyi az esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap mennyi az esély rá, hogy a lány igent mondd?

Figyelt kérdés

17 f vagyok a lány 16 éves.

1 éve ismerem és amióta megismertem,beleszerettem :)

Mindennap beszélünk msn-en és mindig ő ír rám :)

Azt mondta,hogy akkor talizhatunk amikor csak akarunk :)

Vasárnap elmondom neki,hogy szeretem de félek :$

Beszéltem a barátnőjével és azt mondta,hogy lehet nála esélyem,de ő sem biztos benne :(

Barátnője azt mondta,hogy ha nemet mondd,akkor az azért van,mert nem akarja elveszíteni a barátságunkat,de én akkor nem tudok vele többet beszélni,mert már ígyis olyan szar,hogy nem mondhatom el,hogy SZERETLEK <3<3 :)

Hát szerintetek ? A csoki az tudom,hogy alap dolog amit vinnem kell :)


2011. márc. 15. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
az hogy ha nemet mond azért van mert nem akarja elveszteni a barátságot a legnagyobb kamu.
2011. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csoki alap? XD


Ki nem szarja le mi lesz? Neked le kellene. Kár volt ilyen sokat várnod, a csajok úgy is tudják már kb. az első beszélgetésnél hogy akarnának-e valamit tőled.


Mennyi az esély rá?

50%

Most jobban érzed magad ettől?

2011. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha ráírhatnál te is...

Ha első randin letámadod, akkor nagyon kevés.

2011. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor taliztunk.... És nem akarom letámadni,hanem elmondani neki h többet akarok
2011. márc. 15. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk talán tanulj meg előtte udvarolni, meg ilyenek, mert ezt a bank szokta kijelenteni a törlesztőrészlet emelésnél, hogy "többet akarok".


Türelem, figyelmesség, udvariasság igazat adás, meghallgatás, megértés, vigasznyujtás, kézfogás, simogatás, dumálás, nevetés, ölelgetés, puszi, csók, aztán ha ezeken túl vagy akkor mondhatod, hogy szeretlek.

2011. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csokival a cukros bácsik mennek, tavasz van, vigyél virágot!
2011. márc. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg ebből a videóból is sokat tanulhatsz ;)


http://www.youtube.com/watch?v=G9cup5mm-DY

2011. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!