Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan pasi, aki hajlamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki hajlamos a hutlenségre?

Figyelt kérdés
Vagy nem él a megfelelö kapcsolatban ?
2020. jan. 17. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A feleség öt éve kómában, vagy visszautasítja a szexet úgy már érthető. Én nem vagyok ennyire maradi, hogy a megcsalásra nincs magyarázat mert én is ismerem azt ammikor csak a hitegetés megy aztán nincs semmi. Ettől függetlenül nem léptem de lehet egy férfi nem bírná cérnával sokáig. Nagyon sokféle kapcsolat létezik. Ismerek

nőt akinek a férje kb 1 perc alatt végez, nem képes többre vagy férfit akinek a felesége évek óta mindenféle kifogásra hivatkozva elutasítja. És ezek az emberek nem fognak válni az tuti.

2020. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem mentség persze, nem kell lebeszéljetek senkiröl csak kivancsi voltam
2020. jan. 17. 21:56
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Miért, gondolod veled a "megfelelő" lenne mikor unja épp a képedet neked is majd 3 év múlva, és már nem vagy olyan izgi?


Vagy neked tök elfogadható amúgy ezek szerint, ha pl a te párod amikor épp nem vagy a top-on, félrekúr a nálad szebb/jobbfejebb/kedvesebb/értelmesebb és nem ennyire naiv kolléganőjével? Ez a logika amit írsz.


A hazugság az hazugság. A megcsalás meg megcsalás. Lehet rá 1000 oka az embernek egyébként, igen. De ettől még minden az, ami. (Nem, nem erkölcscsőszködök, ha úgy jön is le. Simán csak leírtam.)

2020. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Utálom amikor valaki azért k**úr félre mert rossz a kapcsolata.


Akkor hagyja el!


De persze ahhoz már gyáva..

2020. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Válaszolók , ahelyett , hogy a kérdésre válaszoljanak , hol azt fogják rám hogy én vagyok a pasi aki csal , hol azt hogy én vagyok a feleség , vagy a szeretö .
2020. jan. 17. 22:16
 16/19 A kérdező kommentje:
Csomó spekuláció , gyanúsitás
2020. jan. 17. 22:17
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki becsületes az egy rossz kapcsolatból kilép félredugás helyett.


Aki hajlamos a hűtlenségre az viszont a létező legjobb kapcsolatbol is félreléphet.

2020. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
humorkategória... :DDD szerintem félre nyomtad a telon... nem baj megesik az ilyen! :D
2020. jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Főleg aki nagyon népszerű a nők körében. A jó pasikra sok nő rámászik, olyan is van hogy megelégszik a másodhegedűs szereppel is csak foglalkozzon vele a férfi. Aki megszokta hogy bomlanak érte a nők, annak nehéz ellen állni. Nem is nagyon szoktak.
2020. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!