Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak éretlen vagyok, túl válogatós, vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés
Még nem volt kapcsolatom, és mindig azt hiszem, hogy nagyon szeretnék már barátot, de ahogy összejönne a dolog, mindig visszavonulót fújok. Szerintem most is nagyon beleszerettem egy fiúba, úgy volt, hogy barátkozunk, de kiderült, hogy ő is többet akar. Eddig hihetetlenül jól éreztem vele magam, majd meg bolondultam érte, most meg hirtelen beijedtem, és már nem is szeretném annyira az egészet. 18 éves vagyok, és egyszerűen nem értem magam...
2011. jan. 17. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem érzed elég "vonzónak" a srácot. (nem testi vonzalomra gondolok) Én ugyan ez voltam. :D míg meg nem találtam azt akiért ölni tudnék^^ mert annyira király :D Légy türelemmel és ne add fel ;)
2011. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Én 17 éves fiú vagyok. Ráhajtottam egy lányra, nagyon jól elvoltunk, volt amikor campingen egy sátprban aludtunk, hülyültünk, még csók is volt. Aztán amikor többet szerettem volna és megkérdeztem járjunk-e, akkor azt mondta rendben, majd másnap telefonon felhívtam el akartam vinni moziba, és közölte velem hogy átgondolta és egy kicsit meg van ijedve és ő ezt nem akarja. Egyszerűen lepöccintett. Utálom azóta az ilyen lányokat, és te úgy látom ilyen vagy. Ha nem akarsz tőle végül semmit, akkor alapból nem kéne túl szorosra venned. De nem kívánom ennek a pasinak azt ami velem történt, mert hidd el, hogy szörnyű érzés. Ne tedd ezt vele, kérlek!
2011. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok vele! Mondjuk én egy pár évvel idősebb vagyok, és fiú, de velem is mindig ez történik. Szerintem ne add fel.
2011. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megbántanám, és azt én sem tudnám elviselni, úgyhogy nem mondtam neki, hogy többet is szeretnék. Nagyon nagyon sajnálom, bárcsak ne érezném ezt! És nem hiszem, hogy nem találom elég "vonzónak" mert nem tudok nála jobbat elképzelni.
2011. jan. 17. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:

De van ami jobban érdekel téged, mint Ő.

Mert nem kell neked a srác, helyette mással töltöd ki az időd. (nem más pasi hanem más dologra gondolok) Innentől kezdve nem kell eléggé. ;) Tehát nem vonz annyira. Mint amennyire mondod. :D

2011. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbálom minden időmet ráfordítani, sokat gondolok rá, hiányzik ha nincs velem. Én csak magától a kapcsolattól félek. És tudom, hogy borzalmas hülye közhely, de nem vele van a baj...:)
2011. jan. 17. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolattól félsz, akkor meg nem bízol eléggé benne, hogy "kinyalná a segged" (nem tudom jobban megfogalmazni). Adj neki időt hogy a bizalmi kapcsolatotok is mélyebb legyen. Ne "ásd" el a srácot. Adj időt. Az majd megoldja hogy mi lesz. Több vagy kevesebb?:) (szerintem)
2011. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Furcsa, ha nem magától az illetőtől félsz, vagy a kudarctól akkor mitől? hogy rosszul sül el? Nem értem, talán próbálkozz mással, csak úgy spontán.
2011. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbálom értelmesen megfogalmazni, bár az sem biztos, hogy ez így normális. Félek a kudarctól, attól, hogy mit fog gondolni mindenki, hogy hülyén érezném magam mások előtt, hogy elkapkodom, hogy még túl fiatal vagyok (?), hogy valamit elrontok, vagy hülyén viselkedek, mert semmi tapasztalatom nincs...
2011. jan. 17. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Senki nem tapasztalatokkal született. :D

"a puding próbája, az evés ;)" Ha félsz, akkor neked még nem való kapcsolat. Ha nem félsz, akkor meg nem teszel itt kérdéseket fel. :$(bocsánat) várj :D még mindig azt mondom. :D de ne ásd el a srácot. ÉS LEGYÉL ŐSZINTE VELE MINDIG

2011. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!