Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek összejöjjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek egy olyan emberrel, aki nem is tetszik külsőre, de belsőre iszonyatosan?

Figyelt kérdés
Tehát nemrég ismertem meg egy srácot, akit nagyon megkedveltem belsőre: értelmes, humoros, aranyos, figyelmes, hűséges, és ugyanolyan értékrenddel rendelkezünk. 2éve senki nem fogott meg így. Viszont a külseje nem igazán tetszik. Hozzám túl vékony és az arcát sem látom helyesnek, inkább különlegesnek mondanám, viszont a vonzalommal nincs probléma, tehát nagyon kívánom, csak amikor meglátom például, akkor egyáltalán nem vagyok elájulva tőle. Így ne jöjjek össze vele? Vagy szerintetek mit csináljak? Akkora kincs ez az ember, nem akarom elengedni a külsőségek miatt, mégis jobb lenne olyan emberrel összejonni, akitől szinte el tudok ájulni. Köszönöm a válaszokat!:) 20/L
2020. jan. 30. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen!:)
2020. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát, igen. Nagy dilemma.. Ha a vonzalmat érzed és úgy érzed hogy akkora kincs akkor egy próbát megér. Lehet majd találsz olyat akinek a külsejétől el fogsz ájulni, belsőre meg taszítani fog. Akkor meg vissza sírod majd..
2020. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha felmerül benned ez a kérdés, pláne ha egy rakat idegenre bízod a döntést, akkor a srác érdekében ne... Ennél jobbat érdemel.
2020. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog sokáig tartani. Kapcsolathoz kevés a belső. Szerelmes sem vagy.
2020. jan. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha összejönnél egy csodaszép álompasival csúcs külsővel akkor szerinted meddig vonzódnál hozzá? Kb fél évig? Ha hülye a természete akkor a második kúrás után már nem lenne szép.
2020. jan. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mióta ismered? Mennyi időt töltöttetek együtt kettesben / társaságban?
2020. jan. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez erősen tini kategória.
2020. jan. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenekből lesznek az igazán komoly kapcsolatok;)
2020. jan. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezzel úgy szoktam lenni hogy ha tetszik belsore akkor máris szebb számomra külsőre is. Ha te ezt nem érzed akkor szerintem nem kellene erőltetni.
2020. jan. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne, mert látszik, hogy annyira mégse tudott kompenzálni a belsőjével, úgymond, hogy te ezen túllépj.
2020. jan. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!