Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a megoldás? Találkozgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Találkozgatok egy férfival, aki nagyon tetszik. Az a bajom vele, hogy nincs jó szaga, ápolatlan kissé, és a szája is b.

Figyelt kérdés
Sok randim volt az utóbbi időben más férfiakkal, de vagy nem kerestek többet, vagy nekem nem jöttek be. Ez a pasi meg bejön mindenhogyan, csak az ápoltsága hagy némi kivánnivalót maga után. Hogy adjam a tudtára hogy ne sértődjön meg?
2020. febr. 3. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha valakinek nem tetszik a szaga mar most az kesobb sem lesz jobb. Pl elvihetned fogorvoshoz, vegyel neki tusfurdot de alapvetoen ha o nem erzi hogy itt valami gond van akkor semmi nem fog valtozni. Kizart h nem erzi h budos a szaja, nekem ket hetig volt ilyen gondom (fog ugy) es folyamatosan ereztem h kellemetlen volt a leheletem,ergo az elso utam a fogorvoshoz vezetett. Testszag sosem volt, de Sztem a legtobb ember erzi a sajat szagat.
2020. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én férfi létemre azt nem értem, hogy tetszik valaki aki ápolatlan és büdös? Nekem fordított esetben tuti elmenne a kedvem tőle.

Hogy hozd a tudtára? Fingom nincs... Büdös se..

2020. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Uhh ez nem lesz jobb sőt! Gondolj bele, ha ez az amit randira tud produkálni, ami arról szól, hogy a legjobb oldalát mutassa az ember... Szerintem ő privátban még ápolatlanabb....

30N

2020. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hatalmas hiba! Ne tedd! Randizz tovabb! Keress újat!
2020. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Sok olyan embert ismerek, aki egy ideig büdös volt, aztán meg illatfelhővé változott. Mi változott? Pl, a lakása, a fürdőszobája, egyszerűbben oldja meg a mosást, vagy vett egy szárítógépet és nincs undorító befülledt szaga az összes ruhájának, hanem pure öblítőfelhő. Vagy elköltözött a bagós lakótársa. Vagy elköltözött az étterem feletti lakásából. Stb.

Az a sok barom aki azt mondja hogy ebben nem változik senki, az csak azért mondja, mert rondák, elviselhetetlenek, és az egyetlen pozitívnak hitt tulajdonságuk az az hogy ŐŐŐŐŐK folyamatosan a zuhany alatt ülnek egész nap, mert különben olyan büdösek lennének mint akit idehánytak.

2020. febr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, miért büdös.
2020. febr. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Egy idoben ferjem is volt budos. A fogaival volt problema. Sajnos idobe telt mire elment fogorvoshoz. Aztan volt egy hagymas idoszaka is. Nyomot hagyott ez a kapcsolatunkban. Ma mar minden rendben vele, de azota sem csokolozok vele es leszoktam a vele valo mutatkozasrol is. Program baratnovel. En bizony szegeltem.Kerdezo, valahogy nagyon tapintatosan beszelj vele a problemarol vagy hagyd a fenebe.
2020. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hogy tetszhett valaki ennyire, aki ennyire gusztustalan?

az a megoldás, hogy tovább állsz.

2020. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!