Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a nő dolga az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nő dolga az ismerkedés során?

Figyelt kérdés

A férfi dolga a kezdeményezés, mondják sokan, és ha férfi nem kezdeményez akkor nem is férfi. Ok rendben.


DE akkor mi a nő dolga amit, ha ő nem tesz meg az ismerkedés során akkor ő nem is igazai nő?


2020. febr. 6. 21:28
 1/10 A kérdező kommentje:
*igazi
2020. febr. 6. 21:30
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

😂

A nő "dolga" nem széttenni a lábát ismerkedés során, mert akkor nem nő hanem rib...


Legalábbis a férfiak szerint.

2020. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Partnernek lenni a játékban.
2020. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2


Hát ez azért sokkal könnyebb.


Egyszer egy barát barátnőmmel beszélgettem egy kocsmában, hogy milyen nehéz a kezdeményezés nekünk férfiaknak. Erre a csaj mondja, hogy nem is. Na megkérdeztem tőle, melyik pasi tetszik neki a legjobban. Rámutatott egyre. Na mondtam neki akkor most azonnal odamész és leszólítod. Egyből rávágta, hogy nem meri. Na mondtam akkor ugye, hogy nehéz a férfinak? Na ekkor már nem próbált meggyőzni.

2020. febr. 6. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
A férfinak a kapcsolat létesítése a nehéz, a nőnek pedig a fenntartása. 29/F
2020. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nő dolga megteremteni a lehetőséget, hogy a fiú kezdeményezhessen.
2020. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi dolga azon kívül hogy nézzen ki jól és küldjön jeleket. Ennél többet amúgy se lennének hajlandóak tenni egy kapcsolatért.
2020. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy látom, hogy mindkét félnek az a dolga, hogy eladja magát. kereslet-kínálat. Viszont a feleknek másra van szükségük egymástól ehhez. tehát a marketinghez mást kell használniuk.


A nőknél ez a marketing abból áll, hogy jól néznek ki.

Férfiak meg hogy határozottak.


nagyvonalakban ennyi.

2020. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha sztereotipikusan gondolkozunk, akkor a férfi dolga a kezdeményezés, a női a kapcsolat alatt a gyerek(ek) kihordása, megszülése, majd (nem kizárólagos, de nagyrészt) a felnevelés. Enellett a házimunka java.


Ezt nézve nagyon nincs egyensúlyban a kettő.


Persze más kérdés, hogy ma már nők is kezdeményeznek, nem kötelező szülni, és a házimunkát is lehet felesben csinálni.

2020. febr. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerkedés: egy pingpongmeccs. A nő jeleket küld, a férfi odamegy. Beszélgetnek. Randizni kezdenek. Ha a kapcsolatnak van értelme, tehát mindketten bejönnek egymásnak, akkor minden kölcsönös és oda-vissza zajlik. Mivel a férfias férfiak és a nőies nők a vonzók, ezért a kezdeményező, aktív fél ideális esetben a férfi, a "préda" (nem szeretem ezt a szót) aki csábít, az a nő. Mivel egy nő nem szívesen kockáztatja a jó hírét, nem akarja, hogy könnyűnek tartsák, előbb ki kell ismernie a férfit. Ezért óvatosabb, visszahúzódóbb eleinte, figyeli a férfi reakcióit, hiszen ki kell szűrnie, hogy csak szexet akar, vagy többet is.


Amúgy én szinte egyetlen olyan párt sem ismerek akik ilyen leszólításból jöttek össze. Szinte mindenki ismerte már egymást valahonnan, aztán egyszer csak egymás mellé kavarodtak, beszélgetni kezdtek és ma már együtt élnek. Nem volt "kezdeményező" meg vadász, meg préda.


Én pl azért sem tudnék kezdeményezni, márt többször leírtam itt, mert nekem elsőre senki nem "tetszik". Se kép alapján, de szerintem élőben sem. Ha azon múlna, soha nem lenne senkim. Nekem egy férfi akkor tetszik meg, amikor már beszélgetünk, amikor már van róla egy kép a fejemben, amikor megtapasztalom a kisugárzását, a hangját, az illatát, a mozdulatait....És ilyenkor teljesen átlagos, hétköznapi férfiak szoktak megtetszeni, mert ez nagy részt nem a külsőről szól. (Arról is, hazugság lenne azt mondani, hogy egyáltalán nem)

2020. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!