Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi volt a legcikibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legcikibb randis élménye?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok xd akár úgy h rossz volt vagy vmi ciki dolog történt.

25L



2020. febr. 9. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az, mikor nálam kötöttünk ki 3. randi után, a minden plattformon független leányzót meg a hapsija kereste rajtam másnap. :D
2020. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is az mint az elsőnél csak 2. randi után. Arra ébredtem fel hogy csörög a telefon, de nem az enyém, csajszi felvette "Szia kincsem korán elaludtam, egész este tanultam fáradt voltam bocsi reggel találkozunk"... ezért reggel is megdgtam.
2020. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Randi végén Szex illetve orális szex közben nevetőgörcs aminek hála megharaptam véletlenül a farkát. Elmondása szerint nem volt vészes és folytattuk tovább, de láttam, Hogy egy bizonyos ponton kicsit vérzik a farka. Baromi szarul éreztem magam.
2020. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Min kellett ennyire nyerítened hármas? :D
2020. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a 6 centis pusztítót előkapta hősünk
2020. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár szokásos magasság hazugság (a pasi 10 centivel magasabbnak hazudja magát, hátha nem tűnik fel élőben..).

Aztán volt egy srác, akinek nem volt elől 2 foga, ráadásul full sörszagú volt a szája.

Randiztam egy sráccal,beültünk vhova egy gyrost enni. Ő dupla hagymát kért rá, utána nem vett be rágót. Ezt a búcsúcsóknál elfelejtettem,kb majdnem behánytam az ízétől.

Volt olyan is, aki első randi első 2 percében már ölelgetett, le akart smárolni (nagyon nyomulós volt!!) majd randi után lerázhatatlan. Percenként üzenetek, ha nem olvastam el egyből, akkor hisztis üzenetek, hogy miért nem válaszolok. Ha nem válaszoltam, akkor felhívott. Nem fogta fel,hogy többet nem akarok találkozni. Le kellett tiltani a számát.

Volt még ezer rossz randim, sajnos sokáig voltam szingli.

De a legeslegdurvább egy hittérítő volt!

30-as építőipari vállalkozó jött haza nemrég Ausztriából. Teljesen normálisnak tűnt úgy 20 percig. Aztán elkezdett a megtérüléséről beszélni. A bibliáról és hogy neki mennyit változott az élete azóta. Nem mertem szólni,hogy kár a duma mert ateista vagyok. Fél óra hittérítés után elővett egy prospektust a kabátjából, mint a jehova tanúi kb. Elég abszurd volt a helyzet egy körúti koktélos helyen péntek este 8kor. Aztán valami kamuszöveggel megpróbáltam lerázni,de még haza is akart kísérni. Szörnyű volt. Randi után megmondtam neki,hogy nem szeretnék többet találkozni vele,mert ateista vagyok. Erőltette tovább,hohy márpedig szerinte én a szívem mélyén hívő vagyok és jó lenne megpróbálni vele a kapcsolatot, mert neki ez kihívás,hogy ateistát kell megtéríteni. Ő is lerázhatatlan volt, ezért letiltottam facebookon. Ezek után SMS-ben zaklatott még egy ideig biblia idézetekkel. Ha jól emlékszem 'Disznók elé csontot nem vetünk' . Életem legrosszabb randija volt. :D

2020. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja az ciki ha itt vagy azt kiderul h amúgy van vkije nem szép dolog az biztos
2020. febr. 9. 18:29
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen jobb tisztázni a főbb célokat,vallást h akinek ez nem megfelelő vele se kellgen mennie. Az meg h a másik ennyire nyomulod volt joeg xd, meg h az egyik zabálja a hagymát randin fúj. Már
2020. febr. 9. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A pasi az első randi első mondatának a "neked milyen jó fojtogatnivaló nyakad van"-t választotta...


Meg volt egy srác, aki direkt szervezett egy házibulit azért, hogy újra találkozzunk és elhívhasson randizni. Szimpatikus volt, be is jött egészen addig, míg meg nem láttam a fürdőszobáját. Olyan dzsuvát még soha sehol nem tapasztaltam, na ott egy pillanat alatt megszűnt minden vonzalmam iránta.

2020. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ez hatalmas 🤣🤣
2020. febr. 9. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!