Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Élmények vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Élmények vele vagy mit akar? Csak barátkozni vagy mást is?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nyáron ismertem meg és azóta írogat. Én mondtam h nem szeretnék párkapcsolatot. Azt mondta neki ok. De most elhízott h menjünk kirándulni meg h szeretne találkozni. A szüleim féltenek de azt mondták ha kell nekem gond csak menjek. Szerintem nem üresfejű meg kedves is
2020. febr. 14. 16:24
 1/9 A kérdező kommentje:

.*elmenjek

17l

2020. febr. 14. 16:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolnám, ha te is szeretnél vele találkozni, mindenképp forgalmas, köztes helyen fussatok össze. Kávézó, cukrászda, ilyesmire gondolok. Természetesen nem gond, ha egy közeli ismerős tud róla, hogy nagyjából mettől-meddig tervezitek a találkozót.


Ezt nem pusztán "biztonsági" okokból mondom. Mi van, ha személyesen egyszerűen nem találjátok meg a közös hangsúlyt? Azért elhamarkodottan se ítélj.

2020. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rockarc ***** válasza:

Nem megyunk kirandulni sosem latott idegenekkel, barmennyire is szepeket tud irni. Ahogy javasoltak elottem, nyilvanos hely, cukraszda, kavezo, teahaz, de lehet mozi boeling, barmi. A lenyeg a tomeg, ami meg tud vedeni, ha baj van, mint affele prevencios hatas.


Amugy 17 evesen, miert a neten ismerkedsz? Ennyire nincs tarsasagod, akikkel egyutt logva megismerhetnel mas embereket? Sokkal biztonsagosabb szituacio az, foleg ilyen idos es ilyen naivitasu korban, ha van mar valaki, aki ismeri az adott embert a tarsasagbol, le lehet informalni elore, hogy tudd mire szamits.


43F

2020. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Asszem félreértettétek. A munkahelyemen ismertem meg nyáron. Néha hazahozott meg beszélgettünk is SZEMÉLYESEN.
2020. febr. 14. 17:10
 5/9 A kérdező kommentje:
A szüleim is ismerik
2020. febr. 14. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ilyen fos időben hol akar kirándulni?

Jobb program ajánlata nincs?

2020. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2020. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő 19
2020. febr. 14. 19:45
 9/9 A kérdező kommentje:
De lehet hogy csak kedves meg barátkozni akar. Nem tudom
2020. febr. 14. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!