Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire lenne emlékezetes szakítás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb. 2 éve vagyunk együtt. Kb fél év után költözött a házamba, aminek nagyon örültem. Sajnos kb 1 év után elkezdett iszonyú flegma, bunkó, kioktató lenni. Ha valamit így csinálok, nem jó, ha amúgy akkor azért nem jó. Már a ház körüli munkákat is 90%-ban én végzem. A szex sem a legjobb már vele, ott sem jó neki semmi, amire az elején nem is panaszkodott, volt hogy a péniszem méretére tett megjegyzéseket, a technikámra. Volt hogy ki is nevetett, amit a mai napig nem bírtam teljesen feldolgozni.

Még egyetemre jár, nem dolgozik, kb én veszek meg mindent, nyaraláskor, vagy ha elmegyünk moziba, étterembe is én fizetek mindent. Gyakorlatilag olyan, mint egy háztartásbeli.


A lényeg az, hogy betelt a pohár, ki akarom dobni, hogy a lába se érje a földet.


Arra gondoltam, hogy mikor nincs otthon, összeszedem a cuccait, bepakolom egy bőröndbe, és ráragasztok egy cetlit, hogy: "Takarodj!". Zárakat lecseréltetem, hogy be se jöhessen. Ha már ő is annyiszor megalázott, a saját házamban. Mindketten huszonévesek vagyunk egyébként. Ő messze lakik vidéken a családi házában, de engem mostmár nem érdekel, tőlem aludhat a vasútállomáson is, lesz.rom.



2020. febr. 16. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak azt éred el, hogy a közös ismerősök, szülők stb szemében te leszel a f* sz. Én a helyedben szimplán adnék neki 2 napot összepakolni és elmenni. Ne süllyedj le az ő szintjére, mindíg maradj úriember. Akkor előbb utóbb találsz egy úrinőt is ;)
2020. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ilyen csitrivel nem leszek úriember, ez tuti. Nem vagyok olyan kapcsolatban az ismerőseivel, hogy érdekeljen a véleményük.
2020. febr. 16. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon az jön le hogy nem nézett rád mint egy férfire. A tisztelet szikràját sem vélem felfedezni a viselkedésében.

Az ilyen emberekkel nem kell úriember módjára viselkedni. Hajrá jobb megszabadulni a mérgező emberektől!

2020. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez kvanagy!! Lábjegyzetnek írd oda, hogy "különben is fogazol!" :"D
2020. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szülinapjára fogom időzíteni, ami nemsokára lesz. Addig még eljátszom neki, hogy elviszem wellnessezni. Ebből tanulni fog, azt garantálom.
2020. febr. 16. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is szimplán kihasznált,mint ingyen lakás meg nyaralás. Nyugodtan rakd ki a cuccait, akkor csak leesik majd a magas lóról. Bár ahogy ismerem az ilyeneket ez valami indáról indára majom lehet, szóval valszeg már talált magának új palimadarat.

25/nő

2020. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Borzasztó gyerekeken viselkedsz. Ha nem jó a kapcsolat, miért vártál eddig? Miért nem beszéltem meg vele? Miért nem szóltál neki, hogy költözzön el?


Azt fogja gondolni, hogy legalább megszrbadult egy passziv-agressziv háromtól.

2020. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Olyan szomoru ilyeneket hallani, hogy milyen nok vannak.. :/ A jo hir, hogy erre rajottel es valtoztatni akarsz.

Mondhatunk itt barmit, rajtad mulik, hogy hogyan szakitasz vele, de igazabol igy is ugy is varatlanul fogja erni es rossz lesz neki szerintem.


27N

2020. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Te már eldöntötted, akkor minek írsz ki kérdést róla. Egyszerűen lesüllyedsz a szintjére. Ha te ettől többnek érzed magad...... 🤦‍♀️
2020. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!