Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a második randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a második randit azzal az indokkal, hogy fáradt. Ti adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Randiztam egy 28 éves férfival Tinderről. Az első randi nagyon jó volt, volt csók is a végén. Aztán megbeszéltük a második randit vasárnap estére. Ő kezdeményezte a randit. Megbeszéltük, hogy megiszunk valamit, aztán elmegyünk táncolni. Délután még beszéltünk is a részletekről. Aztán egy órával a randi előtt lemondta arra hivatkozva, hogy fáradt, találkozzunk inkább egy másik este. Meg amúgy is dolgozik másnap. Mondta, hogy nagyon sajnálja, rosszul is érzi magát attól, hogy le kell mondania, mert sosem mond le programot és azt is írta, hogy fel sem kellett volna ajánlania, hogy aznap találkozzunk.

Na, nekem ez elég fura volt, ugyanis ha annyira fáradt volt, akkor azt már valószínűleg délután is érezte és nem egy órával a randi előtt jött rá...Szóval korábban is lemondhatta volna. Ráadásul otthonról dolgozik, abszolút kötetlen a munkaideje, szóval korán sem kell kelnie soha.

Jól sejtem, hogy ezek csak kifogások és valójában egyszerűen csak volt jobb dolga, mint velem találkozni vagy volt egy számára jobban tetsző csaj, akivel találkozhatott?

Igazából nem írtam neki vissza. Aztán ma délelőtt rám írt, hogy sajnálja és hogy hogy telik a napom...Bevallom, örültem, hogy írt, de miért nem írt másnap, hétfőn? Miért várt egy egész napot?

Ti mit gondoltok? Én ha lemondok egy randit és érdekel az illető, akkor rögtön ajánlok helyette egy másik időpontot vagy többet is, hogy választhasson. De ő csak annyit mondott, hogy egy másik este találkozzunk, ami elég ködös.

Érdekelne mások véleménye is, mert elképzelhető, hogy én látom rosszul a helyzetet és én reagálom túl.


22L



2020. febr. 18. 18:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Adnék még egy esélyt és nem feltételezném rögtön, hogy hazudott.


35F

2020. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2020. febr. 18. 19:03
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem már most túlgondolod. Próbáld kicsit lazábban venni.
2020. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a volt baratom is eljatszotta a legelején egyszer, borzasztóan idegesitett. Igazából a mai napig nem tudom, hogy ez tényleg így volt-e, bár a gyerek agyából kiindulva ez csak jatszmazas volt 😃 adj neki esélyt. Ha utána is erdeklodik és szeretne találkozni, akkor nincs probléma
2020. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is adnék egy esélyt a dolognak, simán lehetséges, hogy úgy volt, ahogy mondta. Én sem szívesen mondom le, ha valami meg lett beszélve, de akármi előfordulhat
2020. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki, azert valljuk be egy randi utan, meg ha csok is volt, nem koteles feled elszamolni semmivel. De hagyd, hogy o ajanljon masik alkalmat, elvegre o mondta le. Ha nem ajanl, akkor ugy is mindegy.
2020. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, adnék neki még esélyt. Lehet, hogy pont azért mondta le a randit, mert nem akarta hogy a fáradt, rossz hangulatával elrontsa a találkozót.
2020. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Nem kell elszámolnia, nem is úgy értettem. Csak több fiúbarátomtól, illetve a bátyámtól is hallottam, hogy a férfiak gyakran csinálnak olyat, hogy egyszerre 2 csajjal is leszerveznek egy randit, aztán a jobbikkal találkoznak. :/

2020. febr. 18. 19:10
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Ha fix, hogy hétfőn dolgozik, akkor nem kell vasárnapra semmit szerveznie. És így van, hogyha érdekled, akkor egyből kéne időpontot keresnie.
2020. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez nem nem fuggo, masreszt ha igy is van, nem tudsz ellene semmit tenni.
2020. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!