Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a második randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a második randit azzal az indokkal, hogy fáradt. Ti adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Randiztam egy 28 éves férfival Tinderről. Az első randi nagyon jó volt, volt csók is a végén. Aztán megbeszéltük a második randit vasárnap estére. Ő kezdeményezte a randit. Megbeszéltük, hogy megiszunk valamit, aztán elmegyünk táncolni. Délután még beszéltünk is a részletekről. Aztán egy órával a randi előtt lemondta arra hivatkozva, hogy fáradt, találkozzunk inkább egy másik este. Meg amúgy is dolgozik másnap. Mondta, hogy nagyon sajnálja, rosszul is érzi magát attól, hogy le kell mondania, mert sosem mond le programot és azt is írta, hogy fel sem kellett volna ajánlania, hogy aznap találkozzunk.

Na, nekem ez elég fura volt, ugyanis ha annyira fáradt volt, akkor azt már valószínűleg délután is érezte és nem egy órával a randi előtt jött rá...Szóval korábban is lemondhatta volna. Ráadásul otthonról dolgozik, abszolút kötetlen a munkaideje, szóval korán sem kell kelnie soha.

Jól sejtem, hogy ezek csak kifogások és valójában egyszerűen csak volt jobb dolga, mint velem találkozni vagy volt egy számára jobban tetsző csaj, akivel találkozhatott?

Igazából nem írtam neki vissza. Aztán ma délelőtt rám írt, hogy sajnálja és hogy hogy telik a napom...Bevallom, örültem, hogy írt, de miért nem írt másnap, hétfőn? Miért várt egy egész napot?

Ti mit gondoltok? Én ha lemondok egy randit és érdekel az illető, akkor rögtön ajánlok helyette egy másik időpontot vagy többet is, hogy választhasson. De ő csak annyit mondott, hogy egy másik este találkozzunk, ami elég ködös.

Érdekelne mások véleménye is, mert elképzelhető, hogy én látom rosszul a helyzetet és én reagálom túl.


22L



2020. febr. 18. 18:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
23%

Szetintem sok voltal neki, hogy agyon lett reszletezve a talalkozo. Elvesztette a spontenaitasat.elment a kedve.

Nekem görcsösnek ràfeszülösnek jössz le azzal is hogy szinte perceket is nezel mikor ir meg stb

2020. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nem részleteztük túl, csak azt beszéltük meg, hogy hol és hánykor találkozzunk meg azt, hogy mivel menjünk. Nem nézem görcsösen, hogy mikor ír. Igazából már az sem érdekel, hogy találkozunk-e még. Nem tudom, miért, de valahogy az én lelkesedésem is csökkent.

Csak véleményekre voltam kíváncsi. De azt hiszem, inkább hagyom. Rájöttem, hogy igazából nekem sem tetszik annyira, szóval jobb is így. :)

2020. febr. 18. 21:49
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ha le is mondtam randit, akkor azonnal ajánlottam helyette másik időpontot. Ezt kicsit furcsának tűnik, hogy 2 nap múlva rád ír lazán, hogy hogy vagy. Már rég fel kellett volna hoznia egy másik időpontot.

Bár én nő vagyok, azért remélem a férfiak is így gondolkodnak és nem hagynak valakit a 'levegőben lógni'.

2020. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék újabb esélyt. Randit csak abban az esetben illik lemondani, ha kb. meghalt az anyja. Pláne egy órával előtte, és az az indoka, hogy fáradt. Eszem megáll. Ez megalázó, soha nem tennék ilyet senkivel, és nem is tűröm el.


25/F

2020. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Igazából nem válaszoltam se a vasárnap esti üzenetére, se a tegnap reggelire. Valahogy nem tudtam, mit válaszoljak. Aztán rám írt ma is. Visszaírtam, hogy "semmi gond, megértem." Aztán felvetette, hogy találkozzunk ma este. De már nem vagyok biztos benne, hogy még mindig akarom. :/
2020. febr. 19. 14:27
 26/34 anonim ***** válasza:
50%
Bar en nem vagyok taktikázo általában de en pl nem mennek bele a maiba, hanem azt mondanam,hogy sajna ez a het most nagyon suru, de a jovo het meg jo lehet. Sztem sz.r uzenetet küld ha teged ilyen konnyen lemond aztan ugrasz ha hirtelen raer.
2020. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a taktikázás lenne sz@r üzenet.
2020. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én ezek után nem foglalkoznék vele.
2020. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

#27

Bocs de a pasi volt az udvariatlan ne mar h nokent tegyuk felre minden onbecsulesunket mikozben lathatolag a masik fel nem nagyon lelkes. Ha tetszik neki menjen es sokan tudjak ugy csinalni h ne bantsa az onerzetuket, csak ne csodalkozzon ha utana a pasi azt mondja neki hogy megint faradt vagy epp jobb dolga van.

2020. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Velem ez már harmadjára fordul elő. Illetve 8. alkalom, hogy "ghosting"-olnak (idegesítően eltűnik minden szó nélkül, és 4 szóval válaszol 30 óra múlva ha válaszol) azért tudom mert már utánanéztem hogy miért ilyen undokak és személytelenek a fiatal nők a Tinderen. De közülük egyik se írt utána másnap, pláne magától, de ilyen nagyon kamu indoka mindegyik volt. 1 órás munkahelyi csúszás miatt már nagyon fáradt lesz utána, beteg de már kijövőben van, aztán kiderült még mindig beteg de délutánra jó lett, aztán eszébe jutott hogy csak később nem lesz beteg. Ez az alapkultúra ott, de aki komoly kapcsolatot keresett az is 3 szóban volt képes válaszolni, még megismerni sincs esély egymást még alapkérdésekben sem. Ehhez képest ez a borzasztó megalázás, amit a kérdező átélt, így hogy még magától futkos is utána, még a legenyhébb és legbarátibb magatartási forma.
2020. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!