Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a második randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a második randit azzal az indokkal, hogy fáradt. Ti adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Randiztam egy 28 éves férfival Tinderről. Az első randi nagyon jó volt, volt csók is a végén. Aztán megbeszéltük a második randit vasárnap estére. Ő kezdeményezte a randit. Megbeszéltük, hogy megiszunk valamit, aztán elmegyünk táncolni. Délután még beszéltünk is a részletekről. Aztán egy órával a randi előtt lemondta arra hivatkozva, hogy fáradt, találkozzunk inkább egy másik este. Meg amúgy is dolgozik másnap. Mondta, hogy nagyon sajnálja, rosszul is érzi magát attól, hogy le kell mondania, mert sosem mond le programot és azt is írta, hogy fel sem kellett volna ajánlania, hogy aznap találkozzunk.

Na, nekem ez elég fura volt, ugyanis ha annyira fáradt volt, akkor azt már valószínűleg délután is érezte és nem egy órával a randi előtt jött rá...Szóval korábban is lemondhatta volna. Ráadásul otthonról dolgozik, abszolút kötetlen a munkaideje, szóval korán sem kell kelnie soha.

Jól sejtem, hogy ezek csak kifogások és valójában egyszerűen csak volt jobb dolga, mint velem találkozni vagy volt egy számára jobban tetsző csaj, akivel találkozhatott?

Igazából nem írtam neki vissza. Aztán ma délelőtt rám írt, hogy sajnálja és hogy hogy telik a napom...Bevallom, örültem, hogy írt, de miért nem írt másnap, hétfőn? Miért várt egy egész napot?

Ti mit gondoltok? Én ha lemondok egy randit és érdekel az illető, akkor rögtön ajánlok helyette egy másik időpontot vagy többet is, hogy választhasson. De ő csak annyit mondott, hogy egy másik este találkozzunk, ami elég ködös.

Érdekelne mások véleménye is, mert elképzelhető, hogy én látom rosszul a helyzetet és én reagálom túl.


22L



2020. febr. 18. 18:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30

Pont emiatt kell valahol meghúzni a hatart. Engem is ghostingoltak nokent ferfiak, elso randi elott elromlott a kocsija es sose javult meg, masik elso randi elott jaj kiment a fejéből de persze akar talalkozni, adtam neki meg egy eselyt, masodik alkalmat mar o szervezte le es vhogy elfelejtett irni (majd egy evre ra irt Lol!), Elhivtak randizni majd sose kerestek (ez olyan harom-negy kulonbozo pasival), elhivott a hetvegere randizni ket het folyamatos beszelgetes utan majd kedden elutazott valahova, rairtam es nem valaszolt (mint kiderult mert szégyellte hogy nem válaszolt lol). Ugyhogy igen emiatt en nagyon koran meghúzom a hatart. Ha tiszteletlen akkor bizonyitania kell.

2020. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#31

Akkor már csak azt nem értem, ha ilyen problémákkal küzdenek sokan, akkor hogy-hogy mindenki ilyen? Én eddig egy okot se adtam rá, hogy szivassanak és miattuk próbálom visszafogni a karaktereket nehogy már mondatokban beszéljek ha nem hajlandók kommunikálni.. akivel meg eljutottunk volna találkozóig, tényleg teljesen hülyének néz azzal amivel előáll. Viszont a ghosting az itt teljesen alap, egyszer nem köszöntek még el, sőt, mintha elvárás lenne hogy semmit ne tudjunk meg egymásról és ne beszélgessünk, "csak" matcheljünk. 🤷

2020. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#32

Nem tudom de talan mostmar ez is egy szűrő. Bár sajnos az ember igy sok idot elpazarol. Viszont igy konnyebben is elengedem az embereket es hamarabb rajovok ki valo nekem. A mostani párom foglalt asztalt, talalkoztunk, majd leszerveztuk mikor lesz a masodik randi. Masodik randin megbeszeltuk mikor lesz a harmadik. Innen tudtam hogy o mas es erdemes erre idot szanni.

2020. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#33

Jó akkor neked, egy-két ötletem még van hogy kihúzzam ennek a méregfogát. De abban igazad van hogy nem szabad lemenni kutyába, mert alapvetően nem azért tanulunk, dolgozunk meg fejlesztjük magunkat egy életen át, hogy ennyire lesüllyedjünk az intézményesített nárcizmus miatt a legaljára. Végszóra: az azért valahol nagyon elgondolkodtató, hogy a gyakorikerdesek sokkal személyesebb mint ezek az oldalak, pedig eddig ezt is ritka kártékonynak tartottam.

2020. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!