Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy viszonyulnátok ahhoz, ha a randevún kérdésetekre őszintén elmondanám, hogy nem szeretnék soha gyereket és esküvőt sem akarok, csak élettársi kapcsolatot? Ez ok lenne arra, hogy ne akarhatok velem komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, az elhatározásom mindkét kérdésben végleges.
2020. febr. 24. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Áldanám az eget!

21/F

2020. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Örülnék, hogy találtam végre egy nőt aki nen a gyerektartásra pályázik!
2020. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteg privátot fogsz kapni.:)
2020. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem kaptam privátáradatot, de nem is ezért irtam ki a kérdést. Eddig nagyon gyerek- és házasságcentrikus férfiakkal találkoztam, akik hüledeztek a nézetemen és megpróbáltak meggyőzni az ellenkezőjéről.
2020. febr. 24. 15:58
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Jobb az egyenes út és igen sok pasinak aki már Megégette magát és nyögi a gyerektartást ,nos ők igencsak örülni fognak.
2020. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

"végre egy nőt aki nen a gyerektartásra pályázik!"


Mert aztán nagy buli az a havi 30-40 ezer!

Komolyan, ti ilyenkor magatoknal vagytok?

2020. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok férfinak te vagy az álma. Én is úgy állok a házasság intézményéhez, hogy csak akkor lesz ha közös gyerek születik és akkor lesz vagyonközösség is. Nem akarok senkit sem eltartani ha egészséges és keresőképes, de ha becsúszik egy gerek akkor tudom mi a kötelességem.
2020. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem kellenél, gyereket és családot Szeretnék. 31F
2020. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarok gyereket, akkor természetesen ok lenne, hiszen nem egyeznek a céljaink. Pont ezért fair, ha már az elején kiteszed a zászlót, és nem raboljuk egymás idejét. Nem akarnék tőled komoly kapcsolatot, és tisztelnélek az egyenességért.
2020. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Az elettarsi kapcsolat oke volna, a gyerek tema nem. Most latom a munkatarsamon hogy mennyire mas lett az elete amiota gyereke szuletett es vagyom ra enis :) 26f
2020. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!