Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy egyedülálló nő mikor és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyedülálló nő mikor és miért kezdeményez egy randevút?

Figyelt kérdés
Próbálkozik mindenkinél mert magányos?
2020. febr. 27. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye következtetés, gondolom mert tetszik neki a férfi. Nem tudtam, hogy az egyedülálló férfiak ezért szokták..
2020. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk rég óta ismerjük egymást, egy iskolában tanultunk. Eltelt 13 év,ő pedig elvált. A ffi ismerőseim szerint a nő ilyenkor azért nyomul mindenkire mert,nem akar egyedül maradni, és az anyagiak stb stb..
2020. febr. 28. 00:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most egyaltalan konkret no es ha igen, pletykak, vagy alapja van?

Van olyan no, aki ranyomul mindenkire, van, aki nem. Nincs koze nemhez, korhoz. Beallitottsag kerdese.

2020. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért az anyagiak? Munkanélküli?
2020. febr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseid férfiak, gondolom. Tehát ők, ha egyedül maradnak, csak azért ismerkednek, hogy ne maradjanak egyedül, anyagiak stb. Hát, elég gyenge felhozatal az ismeretségi köröd.
2020. febr. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tehetné a mai világban? Ma már nem probléma ez.
2020. febr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elvaltam, féléve, de még senkinel nem próbálkoztam. Sem a magány, sem az anyagiak miatt. Nem szorulok senki segítségére.
2020. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van egy vállalkozó ismerősöm. 62 éves,alacsony,köpcös,rusnya. És igénytelen is. Ha nem én láttam volna a saját szememmel,hogy 20 és 55 év közötti nők kínálják fel neki magukat el sem hiszem. Független és nem független nők egyaránt. És ez a vállalkozó nagyon jól tudja,hogy nem a jóképűsége miatt próbálkoznak be nála a nők.
2020. febr. 28. 08:23
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Én is egyedülálló nő vagyok, nemrég váltam el, de sosem kínálnám fel magam egy férfinek vagy hogy is fogalmaztál. De biztosan vannak olyan nők, akik ezerrel próbálkoznak a férfiaknál...mert kapcsolatfüggők, kétségbe vannak esve, hogy egyedül maradnak, stb. sok oka lehet, személyiség kérdése.


Még annyit megjegyeznék, hogy én még nem láttam olyan férfit, aki megbecsülte volna azt a nőt, aki durván rányomul, felkínálja magát.

2020. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9# Nem minden férfi szupermacsó, van aki örül annak ha a nő is kezdeményez néha. Nem ezen múlik hogy meddig maradbak együtt.
2020. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!