Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy a fiúk ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a fiúk ne csak barátként tekintsenek rám?

Figyelt kérdés
én egy 16 éves lány vagyok, és még nem volt komolyabb kapcsolatom, egy csomó haverom van fiú (szinte csak fiúkkal tudok összebarátkozni), de egyik se a pasim. valahogy csak barátként tekinteenk rám, ami eddig nem volt baj mert én is csak barátként tekintettem rájuk, pedig volt egy-két igazán helyes köztük. de most az egyikük nagyon megtetszett, és teljesen tanácstalan vagyok. valahogy semmi nőies nincs bennem, és ezt nem csak a külsőmre értem... és el nem tom képzelni h minden reggel kisminkeljem magam és szexin öltözzek, amúgy se vagyok enyhén szólva egy szépség, még az arcom se olyan tündibündi, háát mondjuk úgy hogy olyan érdekes... a fiúk meg mind szép csajokat akarnak főleg ebben a korban
2007. dec. 12. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy sok fiú haverod van,azt jelenti,hogy megtalálod a közös hangot velük,ami kezdetnek nagyon jó.


A szépségnél sokkal többet ér,hogy minden meg lehessen beszélni a pároddal és,hogy sokat lehessen nevetni vele.


Akit igazán érdekelsz,az biztos észrevesz smink nélkül is.

2007. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a cipőben jártam, pont 16 éves koromig. Ovodás koromtól kezdve csak fiús játékokkal játszottam, anyámat általánosban is többször behívták a suliba, hogy teljesen flúgos vagyok meg deviáns :) Én is megelégeltem, hogy én vagyok a srácok legjobb haverja, a jófej csaj, aki más mint a többi, deeee... Teljesen fiúsan viselkedtem, úgy mentem mint egy trapmli, semmi smink, nem túl sokat adtam ilyen téren magamra, stbstb, szerintem nem kell magyaráznom :) Én ebből a dologból úgy tudtam kijönni, hogy találtam egy srácot, akivel még mindig együtt vagyunk :) és tetszeni akartam neki, elkezdtem nőiesedni. Fontos dolog, hogy nem ő erőltette rám, hanem én kezdtem máshogy beszélni, öltözködni, gondolkodni, parfümöt használi, úgy lájtosan. Mondjuk még mindig elég fiús vagyok, és szerintem az is maradok, a mai napig nem birok felvenni egy csöcskidobós felsőt, sem szoknyát, a női cipőkről nem is beszélve :) De találtam magamnak egy elvont öltözködési stílust, ami ezt nem is "követeli meg". Rájöttem, azt kell kiemelni magamban ami szép, biztos neked is van valami előnyös testrészed :) A simnkről meg annyit, én is csak púderrel lemattítom az arcomat, meg szemceruza.. nem több 1 2 percnél, ennyit meg simán ér...Amúgy nem minden esetben igaz az, hogy ebben a korban csak szép csajokat keresnek a pasik.. pl én egyátalán nem tartom magam szépnek (a többség se nagyon :D ) mégsem volt olyan időszak hogy sokáig egyedül lettem volna, pedig nem vagyok se ribi, és nem állok szóba (nemhogy járni) akárkivel sem... na meg az exek sem voltak azért rosszak :) Csak szerintem jó időben jó helyeken jártam, és sok embert ismertem meg. No meg hát a temperamentumom ehhe ... :D Ha van a bensődben valami plusz (és biztos van), arra ráfog valaki harapni előbb utóbb, és ahogy az első hsz is írta, ez nagyon jó jel, hogy pasik közelében vagy, és megbíznak benned. Valaki még csak eddig sem jut el :) Nopara:)
2007. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nekem sosem voltak fiú barátaim,max csak azok akik szerelmesek voltak belém,csak én nem tudtam róla.Nem a szípség a fontos hanem a belső.Tiszta az az én helyzetem is mint az elöttem szólóé.Alsós koromban mindíg verekedtem a fiúkkal :D Szal flúgi voltam én is.Bár a szoknyát mindíg is imádtam.Nah most figyi.Ha van myviped,nyugottan nézd meg az adatlapom!(Nevem Rász Beáta Flóra)Nem vagyok szép lány,mégis megtaláltam a párom!Lassacskán 1 éve járunk.Pedig én sem vagyok szééép!Sőt mivel 15 lezsek,tele vagyok pattanással is.Amikor 6os koromban találkoztam először az új osztályommal,70 kg voltam.A páromnak első látásra szerelem voltam,állítása szerint.Mégis csak most leszünk együtt egy éve,pedig 3 éve találkoztunk először.Szóval elöbb nem a kinézetem(70 kg,tele pattanásokkal)volt fontos neki,hanem a belsőm!Am van rólunk együtt is kép,de azt nem tudod megnézni csak ha megjelölsz,mert rejtettek a képeim.ha gondolod jelölj meg,és meglátod:én sem vagyok szép,de örök a mondás:Minden zsák megtalálja a maga foltját... :) Sok szerencsét ;-)
2007. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen fennakadt a szemem, énis fogok feltenni egy ilyen kérdést. Jah elárulom hogy én srác vagyok és nekem mégfurább a helyzet, sok lány barátom van.

Ne próbálj erőltetve megváltozni. Nagyon nehéz helyzet.Segíteni sajnos nem tudok. Egyszer még jól fog jönni ha szótértesz a pasikkal(nekem is ezt szokták mondani:) ), ez az igazi álomnő alapfeltétele,sokmindenkinek tetszik az ilyen,

nagyon drukkolok neked.

2008. jan. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

legyél nőiesebb (viselkedésben)

nem tudom hogy nézel ki de ha rövid hajad van akkor inkább növeszd meg hosszúra vegyél fel szexy ruhákat

a smink meg egyáltalán nem olyan fontos

2009. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is szinte csak fiu barátaim vannak.nagyon sokat szórakozunk náluk.imádom őket.én olyan fiús lány vagyok(nem kinézetre hanem viselkedésre) majd megjön a nagy Ő-d. 14Ł
2010. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!