Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek tapasztalata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata a rapid randival? Vagy ez is ilyen kamu, mint az online?

Figyelt kérdés
Jópofának találom, szívesen kipróbálnám, de azért időt és pénzt egybe nem pazarolnám, ha csak átbaszás és teli van töltelék emberkével, valakinek tapasztalata?
2020. márc. 3. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálj ki inkább egy ingyenesett előbb. Azon is ugyanezek az emberek lesznek. :)
2020. márc. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nőből valószínűleg csak 1-2 lesz, aki nem töltelék, és nekik is mind ugyanazok a férfiak tetszenek.
2020. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, bár valós tapasztalatot szívesen meghallgatnék azért.
2020. márc. 3. 07:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Másabb mint a netes, próbáld ki, lehet pont ott találod meg. Nem olyan drága az!
2020. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, azért mert drága. 5000ft... Most az semmi, inkább az zavarna, ha ezzel az időmet is pazarolnám, mert 10-ből 8töltelék ember, sőt még átbaszva is érezném magam...
2020. márc. 3. 07:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Valaki pont ezen gondolkozik, hogy elmenjen-e, mert tízből nyolc gáz lesz... Menj el, hogy megtudd, Te a kettőben vagy, vagy a nyolcban!

Dobjuk itt össze azt az ötezer forintot, és arra a két órára az órabéred?

2020. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jesszus.... én úgy értelmeztem a kérdést, hogy "mint a többi online"....


zóval valószínűleg nem, nem kamu, szerintem próbáld ki.

2020. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg ezt:


[link]

2020. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6: látom a szövegértés nem az erősséged, írtam hogy nem a pénz a lényeg.


Engem valós tapasztalat érdekel, ha esetleg van valakinek. Gondoltam először rákérdeztek, hátha valakinek már van tapasztalata. Ugyanis én még mindig meg vagyok arról győzödve, hogy átbaszás, mint a hasonló szolgáltatások 90%a. Nem sok dolog van, amit nem szeretek, de ha átbasszák a fejem azt nagyon.


Legrosszabb esetben egyik haverokkal elmegyek és elhülyülöm. Csak gondoltam, megérdeklődni csak lehet...

2020. márc. 3. 08:39
 10/14 anonim ***** válasza:
En voltam ilyenen, meglepo modon voltak jo nok, de sajnos nem volt match. Ja es notobblet volt...
2020. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!