Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek tapasztalata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata a rapid randival? Vagy ez is ilyen kamu, mint az online?

Figyelt kérdés
Jópofának találom, szívesen kipróbálnám, de azért időt és pénzt egybe nem pazarolnám, ha csak átbaszás és teli van töltelék emberkével, valakinek tapasztalata?
2020. márc. 3. 07:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10: És azonkívül, hogy nem volt match, milyennek találtad? Személyiségileg milyen emberekkel beszéltél, (jól.érezted magad)? Nem tartották kicsit megrendezettnek (Persze az, de nem volt zavaró)? Milyen benyomással távoztál?
2020. márc. 3. 10:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmész egy szórakozóhelyre, kb ugyanazt kapod, csak nem lesz annyira erőltetett....
2020. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom egyébként, hogy rapid randira elég selejtes emberkék mennek. Vagy van valami durva stikkje fejben, vagy eleve nincs ideje kapcsolatra.
2020. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1x elmentem a barátnőmmel egy ilyenre

háááát a pasi felhozatal szánalmas volt

nem tudom h pont mi fogtunk ki rossz szériát vagy mindig 45+ pasinak nem nevezhető egyének vannak

a nők aránylag jó szintet hoztak de a pasik...


szóval sok volt igénytelen (koszos köröm, büdös száj...) jó pár aki egy normális mondatot nem tudott kinyögni, a többi meg jött a hímsoviniszta dumával vagy nyálat csorgatott és suttogva baszni hivot...

2020. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!