Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedésnél nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél nektek fontos az, hogy randi előtt tartalmasan beszélgessetek és a találkozás spontán alakuljon ki?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire csinálom azt rosszul, hogy addig nem találkozok valakivel, ameddig nem alakul ki köztünk egy jó beszélgetés és a találkozással úgy vagyok, hogy vagy spontán alakuljon vagy sehogy. Nem szeretem azt, ha valamit erőltetni kell, mert úgy a találkozás se lesz az igazi. Sok nőből a spontaneitás hiányát tapasztalom, és emiatt megakad a beszélgetés köztünk. Szeretem, ha tartalmasan ír, érdeklődik felém és akkor találkozunk, hogyha úgy érezzük érdemes.
2020. márc. 3. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azaz igazság, hogy szerintem az első találkozásig minden csak bla bla blah.


1 pillanat alatt véget érhet az a felállított csodás kép a másikról ha meglátjátok egymást.

Teljesen más ha képeken láttatok a másikat és utána élőben.


Találkozás előtti hetekig tartó csevejek semmibe veszhetnek első alkalommal.

2020. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy sokminden kiderül egy tartalmas netes beszélgetésből, de neten sosem lesz olyan senki, mint a való életben.
2020. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos a tartalmas beszélgetés, nem is tudok máshogyan, felületes semmiségekről, egyszavas válaszokkal...sokat elárul egy emberről az, ahogy írásban megnyilvánul, szerintem. Mondjuk ez a spontán találkozást nem teljesen értem, nagy valószínűséggel nem a szomszédban lakik a másik, egyeztetni kell, hogy ki mikor érne rá (nem 1-2 órára 2 dolog között, hanem úgy rendesen odakoncentrálni) mert nem ismeritek még egymás mindennapjait, beosztását, stb., hogy kinek mihez lenne kedve, ahol jól is tudja érezni magát meg ilyesmi. Szerintem nem kell feltétlenül elkapkodni az első találkozást, hogy jaj ha 1 héten belül nem jön össze, akkor hagyjuk, inkább a minőség a fontos.
2020. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Spontán találkozást arra értettem, hogy ne tőlem várja el azt, hogy én hívjam el valahova, hanem alakuljon természetesen. Nem szeretem a tradicionális nemi szerepeket, mert úgy hiszem ez a személyi szabadság ellen van és sajnos sokan a buta szülői neveltetéstől nem tudnak elszakadni és a status quo fennmarad. Természetesen a találkozásokat meg kell szervezni, hogyha nem élünk közel. Egyik barátom se lakik közel és emiatt kénytelen vagyok szervezkedni. Tehát nem erre értettem a spontaneitás, hanem a buta korlátolt és szabadság ellenes hagyományok ellen mondtam ezt.
2020. márc. 4. 07:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor még ott próbálkoztam, akkor igen, fontos lett volna. Csak sajnos ilyen helyeken tű a szénakazalban egy normális, komolyra vágyó partner. Így aztán hagytam is mindezt, aztán munka kapcsán tettem szert rendes kapcsolatra.
2020. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Csak sajnos ilyen helyeken tű a szénakazalban egy normális, komolyra vágyó partner."


Én is ezt tapasztalom. :( Persze vannak normálisabbak is, de olyan különbségek vannak köztünk, hogy nem látnám értelmét a kapcsolatunknak. Pl. nem szeretem, ha valaki nagyon pörgős, vagy, ha túl nagy különbség van az értékrendünk között. Igen elég nehéz a helyzet, de az offline téren is dettó.

2020. márc. 5. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha Budapesten laksz, akkor szerintem egy meggyozo fenykepvaltas es chat utan roviddel ossze kell futni csak egy hetkoznapi kavezasra. Mert tilos, folosleges illuziokra pazarolni az idot. A pofavizit utan lehet a kibontakozast lassan, de tudni kell, hogy egyaltalan van-e ertelme.

Azt ertem, hogy kisebb telepulesek kozott csak osszefutni is nagyobb logisztikai feladat, ott kicsivel tobb laca-facazast ertek. De mindenki tobb vasat tart a tuzben, jogosan is, meg elkerulhetetlenul. Jobb hamar, muszaj a realitasban latni, milyenek vagytok.

2020. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!