Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki egy szakítás után 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy szakítás után 2-3 héttel már több emberrel is randizgat egyszerre, és beleugrik egyből egy kapcsolatba, az társfüggő?

Figyelt kérdés
És azzal jön össze, akivel a leggyorsabban össze lehet jönni, akivel a legsűrűbben tud találkozni, az is mindegy neki hogy távkapcsolat vagy nem.

2020. márc. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem tudja, hogyan kezelje a szakítás utáni állapotot.

Persze ettől még simán lehet társfüggő is.

Én ismerek egy embert, aki az. Ő úgy csinálta, hogy már megvolt az új pasi, amíg a régivel (még éppen) együtt volt és amikor váltott, akkor nem volt egy másodpercig sem szingli. Amióta ismerem, így járt el a kapcsolataiban. Elég undorító dolog. :D

Ha váratlanul ér egy társfüggőt a szakítás (vagyis őt hagyják el), gondolom akkor állhat elő olyan helyzet, amiről beszélsz.

2020. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne az?

Hagy csinálja már az ember azt amit szeretne.


Ha meg szakítottak akkor ez nem más csak féltékenység....

2020. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha ő szakított, mert szerelmes lett valaki másba, ott a régi kapcsolat már a szakítás előtt véget ért. Ha vele szakítottak, és ész nélkül randizni kezd, az csak menekül. Nem társfüggésnek mondanám, mert ha így össze is jönne neki valami komoly, az első adandó alkalommal dobni fogja az új partnert, amikor rájön, hogy az új partner mellett csak még erősebben érzi a másik hiányát. A fenti esetben menekülésnek tűnik a dolog. Voltam én is olyan állapotban, amikor mindenáron pótolni akartam az űrt igazából majdnem mindegy volt, kivel.
2020. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vele szakítottak.
2020. márc. 4. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Kétségbe van esve, mert szereti azt, aki vele szakított.
2020. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!