Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakit egyszer elutasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit egyszer elutasítottatok, előfordult már, hogy még próbálkozott?

Figyelt kérdés
Ha igen, meddig? Mi lett a vége?
2020. márc. 5. 19:06
1 2
 1/11 October15 ***** válasza:
100%
Nem, én felfogom a nem szó jelentését. :D
2020. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, de biztos van, akinek ez nem egyértelmű :D
2020. márc. 5. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy, aki lassan fél éve próbálkozik időnként nálam és randira hív, pedig sokszor elutasítottam. Ezen kívül sose volt ilyen.
2020. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is van ilyen. Kb júliusban kezdte,lekoptattam. Utána most februárban próbálkozott, de lehet kicsit nyers voltam vele így napok óta nem ír 🤷‍♀️😅 Persze, én nem is bánom.
2020. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 October15 ***** válasza:
Áh sry kérdező elolvastam. :D "elutasítottak" lett az "elutasítottatok"-ból. Ez van, vak vagyok mint a fejetlen vakond.
2020. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt bizony, sajnos többször is. Időintervallum változó, de többségében több hónapon keresztül kitartott az érdeklődés valamiért. A vége mindig az lett, hogy egy idő után már képtelen voltam türelmes és megértő és kedves és aranyos lenni, kénytelen voltam elküldeni a sunyiba legkevésbé sem szépen. Van egy határ, ami után már egyszerűen csak bosszant és nem tudom sajnálni, hogy elutasítom.
2020. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy elutasítottak, de 4 év után ismét találkoztunk, és lassan 1 éve vagyunk egy pár.
2020. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt egy srác, akit egyébként igazán kedveltem. Jókat beszélgettünk, nem lelkisen, csak hétköznapi témákról csevegtünk, sztoriztunk. Volt, hogy kajálni mentünk együtt, vagy szórakozóhelyre másokkal közösen. Nekem ez jóismerősi (még csak nem is baráti) viszonyt jelentett, és a legkevésbé sem vonzódtam hozzá. Ő részegen megkérdezte két alkalommal is, hogy lehetne-e köztünk valami. Nem áltattam, egyértelműen nemet mondtam, ennek ellenére továbbra is kereste a társaságomat, de úgy, hogy igyekezett leplezni, hogy romantikus érdeklődésből teszi. Semmi romantikus helyzet, csak "együnk egy pizzát" és hasonlók. Úgy tett, mintha csak úgy állna hozzám, mint én hozzá, sőt volt hogy letagadta, hogy csak miattam megy valahová, azt mondta, amúgy is ott van dolga, és összefuthatnánk. Gondolom azt remélte, hogy "lassú víz partot mos".


Én sajnos a korom és a tapasztalatlanságom miatt képes voltam elhinni, hogy a vonzalmon valóban túllépett, és tényleg valami kellemes, laza haveri kapcsolatunk maradhat. Nyilván nem, egy idő után megunta és elmaradt mellőlem.


Ha több eszem lett volna, az első olyan jel után, miszerint ő többet akar, nem találkoztam volna többé vele kettesben, akárhogy is "bírom a fejét". Ha neki több esze lett volna, az első határozott "nem" után nem futott volna utánam.

2020. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt. K. anyázás lett a vége.
2020. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokszor volt ilyen. Engem nem zavar igazából, egyszer élünk, ha ő úgy érzi nem adja fel, akkor ne tegye. Maximum ha már kezd zaklatásba átmenni a dolog, egyszerűen ignorálom. 21/l
2020. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!