Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Fiúk! Tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Fiúk! Tetszik nektek ez a nő? Szép? Vonzó? Elhívnátok randira miután találkoztok valahol?

Figyelt kérdés

Oda mennétek hozzá pl szemezés után?


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. márc. 22. 09:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem jön(nek) be :/
2020. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
86%
nekem tetszik, de ha engem nézne egy ilyen nő, arra gondolnék, hogy lekajáltam magam, vagy hasonló. mivel realista vagyok, nem mennék oda hozzá. mivel neki nyilván nagyon sokan udvarolnak, nem tudok elképzelni olyan szituációt, hogy én kellhetnék neki. egy ilyen nő nem fogja leadni, max a mesében:)
2020. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Jessica alba tetszett régen.
2020. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
76%
Ez mind a 4 ugyanaz a spiné?
2020. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Ugyan az !
2020. márc. 22. 20:21
 26/43 Ármány Takarmány1112 válasza:
100%
szerintem nem az zámít. hogy mások odamennének-e hozzá, hanem az számít, hogy te odamennél-e hozzá. És ne csak a szépségre alapozz elősször ismerd meg beszélgess vele.
2020. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
75%
Egy színésznő általában a férfiak 99%-ak tetszik. Milyen kérdés ez?
2020. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
58%

Először én se vettem észre, hogy mindegyik képen ugyanaz a nő szerepel. Azt se, hogy ő Jessica Alba. Csak innen tudtam meg, a kommentekből. Őszintén szólva én jobban szeretem az olyan nőket, akiket különböző fényviszonyok közt is megismerek, és akikről nem süt, hogy a saját szépségük és az őket ajnározók bókjai alkotják a fő energiaforrásukat.


Tudom, sok férfit sokkal jobban érdekel, hogy olyan nője legyen, akivel lehet villogni, és akire mindenki azt mondja, hogy Eeeez igeeen!, de nekem ezerszer többet számít, hogy én látok-e benne valami szépet. Ha meg is nézek néha nőket az utcán, eszembe nem lenne mindegyikkel megismerkedni, akkor se, ha bármilyen közismert szépség lenne. És akkor se, ha ő maga akarná. Néha egy más számára teljesen átlagos nőben látok meg valamit, amitől azonnal bele tudok szeretni.

2020. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
55%
Mindegyik bomba nő vinném hát meg hát
2020. máj. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
75%
Nem az esetem. Inkább ilyesmi nők tetszenek: [link]
2020. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!