Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a tinderes randiról?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Tinderen összeakadtam egy szintén 30 éves nővel. Jól elchatelgettünk, 3-4 napig sokmindent írtunk egymásnak. A randi előtti napon csinált egy elég fura dolgot. A nevét fordítva írta le, majd megkérdezte tőlem, hogy őt hogy hívják, én persze kitaláltam. Azt mondta ez egy primitív teszt. Mondom magamban oké, kicsit fura, de jó.

Megtörtént a találkozó tegnap. Ekkor szóba is került, hogy milyen érdekes "húzás" volt ez tőle. Megkérdeztem, mégis mi szükség ilyesfajta tesztekre. Erre azt mondja: "Ha nem tudja a nevem valaki, nem fogok vele találkozni". Na ez nekem kb a teljes logikátlanság netovábbja volt, néztem is furán.

A randi végén megbeszéltük a következőt, erre a hétre. Ezután már otthon voltam, és olyan 5-6 órával később írt, hogy köszöni a szép napot, de nincs meg a szikra.


Ez most mégis így mi? Udvarias, kedves voltam vele végig, figyeltem rá, meghallgattam, kb. 3 órát beszélgettünk folyamatosan+étteremben voltunk közben.


Kinézet ügyileg én a sportos vonalat képviselem, 6 kocka a hasamon stb. Ő egy kicsit ducibb lány, de nekem tetszett, nálam nem a külső az elsődleges.


Nem értem mi ez a fordulat pár óra után. Ráadásul személyesen direkt úgy tettem fel a kérdést a 2. alkalomnak, hogy ha nem szeretné, nemleges választ is adhatott volna: "Ha szeretnéd, hogy legyen 2. alkalom.....?" erre ő "Persze" és már mondta az időpontot.



2020. márc. 23. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel megölte a szikra lehetőségét is azzal h primitivséget feltételezett rólad, nincs min csodálkozni. A "persze" meg nem volt őszinte.


Egyébként imádom a nőknél ezt h ugyis csalódás lesz, most ezt a primitiv teszt, ő ugyse fog tetszeni stb aztán csodálkoznak h olyan szájízzel történik a tali ês egy degradált állapotban nincs szikra..nahát.

2020. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sztem szórakozik. Komolytalannak tartanám, a leírtak alapján, ha ez mind igaz.
2020. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mind igaz. Ráadásul szintén volt egy elég fura kijelentése, miszerint ő most jelenleg asszisztens-ügyfélszolgálatos, de most csinálja a közgáz bsc-t és hamarosan igazgató szeretne lenni. Így 30 évesen szerintem ez is elég erős volt. Nekem van diplomám, dolgozik is a szakmámban, de ilyet ilyen korban még nem hallottam :D
2020. márc. 23. 11:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenféle szempontból jobban jártál, hogy nem folytatódik a dolog.
2020. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A szikra nem attól függ, hogy hogy nezel ki és mennyire vagy udvarias.

A beszélgetés sem azt jelenti.

Egyszetuen nem talált szexuálisan vonzónak.

2020. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Az elso válaszolónak reagálnék...volt baratnom, akivel fél évig voltunk együtt ugyanígy megölte a szikrát. Ismertem már pár éve, tetszett nekem, de sosem láttam rajta, hogy kolcsonos lenne, mígnem szeptemberben valahogy mégis megtörtént a csók egy találkozó alkalmával, és csak utána mentünk el randizni. Egy tok jo programot szerveztem, de mivel neki-mint utolag elmesélte-fura volt, hogy a buszmegállóban, ahol találkoztunk csak puszival köszöntem neki, holott egyszer mar csókolóztunk, egész randi alatt görcsben volt, hogy vajon akkor meggondoltam magam vagy sem, meg sem szólalt, alig lehetett vele beszélgetni, teljesen megolte a hangulatot, aztán később panaszkodott másnak, hogy nem is volt tűz köztünk. Nőkben ne keressetek logikát.
2020. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Megértem, ha nincs szikra, nekem sem volt az a hú de leteperném érzés, de szimpatikus volt, szerettem volna jobban megismerni. Nálam általában ehhez idő kell, a barátságból kialakuló szerelmekben hiszek.


Persze elfogadom, hogy ő nem így gondolja, csak sajnálom a dolgot. Mindenkihez pozitívan állok, ő pedig rendkívül kritikus és negatív szemmel méregeti a környezetét.

2020. márc. 23. 11:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ő egy kukacos, rohadó alma volt, de felnőtt ember, ha nem tudja felmérni a hozzáállása és a viselkedése hatásait a saját életére nézve, akkor így járt.
2020. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ó és egy utolsó dolog, ami szintén fura. Tinderen ugye megírta, hogy nincs meg a szikra, és úgy hagyta. Nem unmatchelt meg semmi, mintha várná a reakciómat. Én ezek után unmatcheltem.
2020. márc. 23. 12:24
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem igazán értem. Leírta, hogy tok fura a csaj, idétlen húzásai vannak, de azért te találkoznak meg vele? Minek? A pasiknak tényleg ennyire mindegy, csak luk legyen?
2020. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!