Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak az emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak az emberek a társkeresőn akár nők akár férfiak ha nem regisztrálnak?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre egyre több ember várja a sültgalambot a társkereső oldalakon ugye legtöbb már sajnos fizetős nem nagyon van már olyan ahol mondjuk ingyen is küldhetsz korlátozottan levelet.Fent vannak egy csomóan de sehol semmi csak néha kiírják küldj üzenetet én nem vagyok előfizető ezért nem tudok küldeni.Jó mondjuk leginkább nők profiljait nézem mert férfi vagyok de gondolom férfiaknál is hasonló lehet sokszor.Nekem ez így olyan mintha csak lennének fent azt csá.

2020. márc. 23. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont ezért is hagytam a fenébe ezeket ez ős vackokat. Tinder Badoo nálam ez a kettő volt aktív. Nem vagyok rosszul mikor ránézek a dizájnra, ingyenesen is tökéletesen működik szerintem és ha jól kezeled célravezető.
2020. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!