Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek történt már hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiril kérdése:

Veletek történt már hasonló? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, 1 hónapja írogatok, ismerkedek egy lánnyal,de amúgy már régebb óta ismerjük egymást. Nagyon jó belső tulajdonságokkal rendelkezik és nagyon vonzódunk egymáshoz. Többször is meg írta és el is mondta, hogy nagyon bejövök neki és a személyiségemmel is nagyon megfogtam őt, mindig ilyen férfira vágyott mint én. Minden nap rám gondol, egész nap csak velem lenne.


Csak egy gond van, hogy van egy majd 5 éves kapcsolata.Ebben a kapcsolatban elmondása szerint már nem érzi jól magát több, mint 1 éve, a barátja nem foglalkozik vele, megszűnt köztük a kommunikáció és már csak megszokásból vannak együtt érzések nélkül.


Találkoztunk már személyesen is először egy barátnőjével, hárman ültünk le beszélgetni, majd ezután nagyon akart velem találkozni csak kettesben is. Nekem ez eleinte nem tetszett, de annyira erősködött, hogy belementem a második találkozásba is, mert tényleg nagyon vonzónak tartom és belső tulajdonságokra is pont az a típus aki nekem nagyon bejön. Csak beszélgetés történt, nem akartam rámozdulni meg komolyat míg van ez a kapcsolata. Felvetette, hogy találkozzunk újra de én megmondtam neki, hogy amíg van barátja szó se lehet róla. Azt mondta, hogy meglátja, hogy alakulnak a dolgok a barátja és közte, de hogy már nem ad sok esélyt hogy folytassa a hosszú kapcsolatát.


Viszont eltelt azóta majd másfél hét de még semmi jele nincs a változásnak, mikor rákérdezek általában mindig kitér a válaszok elől és mintha az időt húzná csak. Csak a kényelem tartja őt a kapcsolatában és ezek szerint ez nagyobb úr mint egy lehetséges szerelem.


Én felvetettem neki, hogy legyünk barátok,vagy hagyjuk akkor egymást, mert így ebben a szituációban nem kéne nekem, de az meg nem tetszik neki. Nem tudnám őt kihasználni, nem az a típusú ember vagyok, el tudnék vele képzelni egy komoly kapcsolatot.


Én úgy látom, hogy még nem tudja a barátját elengedni es csak játszadozik velem, jól esik neki, hogy simogatom az egóját és törődöm vele,érdeklődöm felé, bár állítása szerint, nem így van.

Mi a véleményetek erről?

25F,22L



2020. márc. 29. 22:01
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
79%

Lián :D


Nyugi, van harmadik csávó is a rendszerben.

2020. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolom,csak akkor fogod tudni az igazat,hogy mennyire kellenél neki,ha kitartassz és nem kezdessz vele addig míg kapcsolatban van.
2020. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%

OMG. az első válaszoló igazán érett ember lehet.

Kedves kérdező: Sok lehetőséged nincs. Úgy vélem nagyon helyesen tetted, hogy nem kezdtél ki a csajjal. Ez nagyon tipikus etetős duma, hogy majd elhagyom. Ne dőlj be neki. Légy erős, mondd meg neki, hogy vagy nyílt lapokkal játszik vagy jobb, ha elfelejt.

Csak rá fog menni a boldogságod, ha őt várod, ahelyett, hogy találnál olyat aki tényleg veled lenne.

2020. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a csaj tényleg csak egófényezésre használ téged, de lehet, hogy kapcsolatfüggő, vagy éppen egyszerre akar tőled is és a barátjától is kapni valamit. A barátjától nem kapja meg a törődést, így nálad próbálja ezt kikunyerálni. Amúgy sok ember ilyen, ködösítenek, hárítanak, ügyeskednek. Talán csak akkor merne kilépni ebből a kapcsolatából, ha te már ott lennél neki biztosítékként. Kockázatot szerintem nem mer vállalni, és erős a gyanúm, hogy hiába vársz arra, hogy előbb kilépjen a kapcsolatából, és csak utána kezdjen veled.
2020. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus liánozás. Van egy 5 éves kapcsolata, ami bár nem jó, azért nem is borzalmas. Kicsit elhidegültek, de amúgy hatalmas veszekedések nincsenek.

Addig nem akarja elengedni az egyik ágat, amíg nem tuti a másik. Sok ember csinálja ezt, velem is előfordult sajnos. Kapcsolatfüggő, fél, hogy két szék közül a földre esik.

2020. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Én is így jártam anno, ráadásul az első barátnőmmel. Amilyen szerencsecsomag vagyok, nem is én lettem volna. 😅 Mondom: menekülj!
2020. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a te véleményed kérdezném hogy ha kívülálló szemmel vizsgálnád , milyen lehet egy ilyen nő, aki képes kapcsolatban lenni olyannal akit már elmondása szerint 1 éve nem szeret?

Hm?

Pozitív vagy negatív a benyomásod?

Mit szólnál ha a te barátnőd aki már 5 éve veled van, pasikkal randizgatna(miközben veled van!) , mit gondolnál akkor róla?

Remélem érthető voltam.

Tudom erőss a vágy , de az agy sosem hazudik, a szív az sajnos elnyomja az agyat sokszor....

2020. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad! Ha tényleg kellesz neki, nem neked kell engedni. Meg kell mondanod, hogy vagy szakít, vagy befejezted, ne hülyítsen téged tovább! Hidd el, hogy ha TÉNYLEG kellessz neki, akkor szakítani fog! Egyéb esetben kérlek ismerd el, hogy valamilyen szinten csak egófényezést akart, illetve szenvedélyt, szórakozást, emellett tehetetlen, kényelmes alak! Nem a te hibád, neki kellene fejlődnie! 1 éve volt szakítani, ha azóta rossz a kapcsolat... kamuzzon más ostoba paliknak. Remélem, te nem vagy az :)
2020. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy néz ki beigazolódik, amit már én is sejtettem. Köszönöm szépen, aki időt szánt rá, hogy válaszoljon a témával kapcsolatban, mindenkinek ment a zöld kéz, nagyon hasznos tanácsokat kaptam.
2020. márc. 30. 00:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te itt csak vesztes lehetsz. Én menekülnék egy ilyen jellemtelen embertől. Te sem várhatsz tőle semmi jót!
2020. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!