Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jól nézek ki de nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól nézek ki de nem volt barátnőm még 30 éves koromra, ezt érdemes elmondani a randin?

Figyelt kérdés

Kinézetre, viselkedésre nem mondaná meg senki, hogy nem volt még barátnőm 30 évesen. Mindig komoly kapcsolatot szerettem volna, de kevés lánnyal hozott össze a sors, velük pedig nem passzoltunk, ezért alakult ez igy.


Bevallom, a legutóbbi randimon azt mondtam a lánynak, hogy utoljára 5 éve volt kapcsolatom, eléggé meglepődött. Ez féligazság volt, mert tényleg udvaroltam akkortájt egy lánynak, de egyéb okok miatt nem lett több köztünk.



2020. márc. 30. 14:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. És végig is hallgatnám, hogy milyen indokai voltak rá. Kinevetni nem fogom. Nem vagyok szexközpontú, hogy felső korhatárt húzzak meg a szexben.
2020. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nem zavarna, még mindíg jobb, mint az ellenkező véglet, aki száz nővel kavart.

Viszont az is megfordul a fejemben, lehet, hogy neked túl nagyok az elvárásaid és nem felel meg senki?40+

2020. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy nagyok az elvárásaim. Annál többet sosem vártam, mint amit én is nyújtani tudok, de volt, hogy még annyit sem. Attól hogy kockás a hasam, nem kell hogy a nőnek is az legyen. Vagy attól, hogy diplomám van, nem muszáj ez a másik oldalon is. Ami szexivé tesz egy nőt számomra, ha érdekes személyiség, jól el lehet vele beszélgetni. Jó humorú, ilyenek. Ekkor elkezd érdekelni és a külseje már másodlagos, nyilván a szélsőségektől eltekintve.
2020. márc. 30. 17:53
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha valóban olyan jól néznél ki, mint ahogy előadod magad, akkor nem lenne ilyen problémád :)
2020. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Miért is kellene elmondani? Simán lehet terelni a témát.
2020. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok. 25 éves vagyok és a középsuliba 16 éves koromig mindig volt barátnőm. Olyan társaságban voltam, akikkel állandóan mentünk bulizni. De már akkor is inkább az igazit kerestem bennük, de hát azokba a bulikba ahova jártunk, nem ilyen lányok voltak... Akkor úgy voltam vele ,hogy egy oylan lánnyal szeretném elveszteni aki sokat jelent nekem. Aztán 16 évesen átmentem másik suliba, senkit nem ismertem. Pánikbeteg lettem, nem tudtam hogy kezelni a dolgot, nagyon visszahúzódó lettem. Most 25 éves koromra sikerült kimásznom belőle, de őszintén eléggé fusztrál ,hogy úgymond szűz maradtam. Én is félek ettől ,hogy ,hogyan mondjam el, ha egyáltalán el kéne mondanom egy randin.


A tinderről mik a tapasztalataid? Én még nem próbáltam, de szemezgetek vele egy ideje. Lehet normálisan ismerkedni rajta, vagy tényleg csak egy kaland keresésre jó?

2020. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Tinderre sok türelem kell, sok , mentálisan problémás csaj van fenn, vagy tönkretették őket lelkileg az exek, vagy most váltak el, és mindegy ki csak legyen valaki, aki lelki szemetesládát játszik nekik, stb. Emiatt talán inkább kalandra alkalmas, de biztos van egykét normális is. Én nem kalandot keresnék ott, arra vannak egyéb fizetős szolgáltatások, akik külsőre jobbak is nagy részüknél. Szívás az élet :D
2020. márc. 31. 09:21
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyébként igaza van a kommentelők nagy részének, tényleg nem érdemes elmondani, terelni fogom a témát a jövőben, vagy csak max annyit mondok, hogy volt, de nem szeretnék róla beszélni. Ennyi.
2020. márc. 31. 12:40
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne terelj, mert így pont nem olyan lányt fogsz találni, mint amilyet leírtál. De te tudod, hallgass a pasikra.
2020. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy leírtam volna. Az, hogy lehet vele jókat dumálni, csak egy alap.
2020. márc. 31. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!