Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet diplomás társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet diplomás társkereső emberekkel ismerkedni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Munkahely, konditerem, kirándulások kilőve... Lehet egyáltalán most ismerkedni valahol??


25L


2020. ápr. 2. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Itt?:)

Vagy netes társkeresők.

9-12 kivételével élelmiszer boltok, patikák:)

2020. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Elittárs
2020. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
86%

Mu...


ha


ha.


Most leginkább online, bár, ha eddig nem voltál benne jó, nem jósolok nagy lehetőségeket.

2020. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Barnabas333 ***** válasza:
19%
Ha nem diplomás attól még lehet intelligens. De igen régen az élettárs volt jó oldal. De most a hosszas levelezést ajánlom és utána valamelyikőtöknél legyen az első randi...Mondjuk az oda úton kaphattok büntetést...Azt kell mondani boltba mentek.
2020. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Tematikus fórumokon, vagy hasonlóan tematikus, közösségi oldalon történő beszélgetések révén, úgy, hogy nem elsősorban az "ismerkedés" (párkapcsolat keresés) a célod.
2020. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát én diplomás vagyok, de közalkalmazottként kb. semmi megbecsültségem sincs, anyagilag főképp nem, pedig szívesen csinálom/csinálnám azt, amit. Az egyik volt kollégámmal némi keserű humorral röhögtünk azon, hogy ha becsajoznánk, mit mondanának a lány szülei: "Te szerencsétlen, nem tudtál legalább egy aldis pénztáros faszit összeszedni?". Amúgy most talán leginkább neten lehet beszélgetni, vagy nem tudom, bevásárlás közben, az utcán lézengőkkel, de ott meg senkinek sincs a homlokára írva, hogy diplomás.
2020. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Akár itt is :)
2020. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Elittars eleg szar szerintem, eleg csunya noket ajanlott fel, meg rajottem a diploma szerinti szures nem jo irany. De jelenleg csak a tarskereso maradt.
2020. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

A kórház fertőző osztályán. Bemész, és 2 heted van fogni egy dokit.


Sok sikert!

2020. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Pont, hogy most lehet munkahelyen jól ismerkedni :)


Mindenkivel chaten tartom a kapcsolatot, teljesen jól lehet egész nep eldumálni valakivel, ő is unatkozik ha egyedül van otthon ezerrel meló után, simán lehet folytatni 4 után is a beszélgetést.

2020. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!