Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a dolgok, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiket tanulságként könyvelsz el a korábbi kapcsolataid, viszonyaid után? Milyen tanácsokat adnál a tapasztalataid alapján?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 23:02
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%
Anyuci pici fiával ne akarj kapcsolatot, mert ha nem erős a szerelmetek te szívod meg a levét..
2020. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom nélkül (csak mert mégiscsak olyan rendes srác), SOHA!!!
2020. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami már az ismerkedéskor/együttjáráskor közepes vagy szar, az csak még szarabb lesz. Jobb soha nem lesz.
2020. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes férfival SOHA.
2020. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatból ne legyen rendes kapcsolat.

Ha eszedbe jut a szakítás, akkor szakíts, nem fogod megbánni.

Jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban.

Csak gumiban szexelj.

Ha a másik sokkal jobb anyagi helyzetben van, akkor inkább felejtős. Minden pénzed rámegy a közös talikra, de még úgy is folyamatosan "tartozol" neki.

Semmi nem lesz jobb, csak rosszabb.

Mindig legyen menekülőutad.

(Csak akkor szülj, ha képes vagy egyedül felnevelni. Lehetőleg inkabb egyáltalán ne szülj.)


22/N

2020. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a társad, aki együtt evez veled, kitart melletted, egymást építitek, és nem az, aki elvárásokat támaszt, hogy neki megfelelj.


Ha tudni akarod szeret e a párod, csak saját magadba nézz, te boldog vagy e, fejlődsz e, szebb, erősebb lettél e mint előtte, vagy csak roncsol téged és lefelé ívelsz.


Hagyd meg a másik szabadságát, ne akard birtokolni, aki valójában szeret, az könnyedén van veled, akiért pedig folyamat küzdeni kell, az előbb utóbb úgyis menni fog. A jó út a mondás ellenére nem a göcsörtös és nehéz út. Nem azt kell választani. Ha te jól érzed magad es minden lépésed boldoggá tesz, akkor vagy jó úton. Nincsenek az életben- párkapcsolatokat nezve jutalmak", hogy ha vmiért izzadtál, azt meg is érdemled es hasonlók.


Szexkapcsolatban is lelhetsz barátra, vagy a nagy ő re is, nem értem miért írják az ellenkezőjét, nekem más tapasztalataim vannak.


És amit legkorábban elsőként megtanultam tiniként és azota is csak igazolja az élet nekem:

Amilyen a kapcsolat eleje, olyan a közepe és vége is.


Pl aki eleve úgy jött össze velem hogy nem tudtam,de bnője volt, aztán miattam szakitott, mellettem is nyitott szemmel járt és csajozott.


Vagy aki már az elején kritizált és megfeleltségi kényszerem volt vele, mellette az egész kapcsolat is a kritikáirol szolt és a megfeleltségi kényszeremről es a végén se voltam neki jo persze, azert szakitott.(hiába változtam is érte)


Aki az elején biszexnek tűnt es mégis komolyat akart,az valóban is biszex.


Az első érzések amiket mellette érzel, az ugy valahogy a kapcsolatban általános lesz.

Ha nem bízol benne, x év együttjárás után sem fogsz bízni benne.


Plusz:

A női megérzésekre hallgatni kell. Ha nyigtalan vagy, valóban van is okod rá.

2021. jún. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
72%
Hogy a teljesseg egyben sosincs meg. Ami szep, az veget er, ami jo, az uncsi lesz. De en tudom, mit valasztok. Tisztessegtelen leszek.
2021. jún. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

*a szexkapcsolatot szinglik esetében értettem.

Másképp persze h nincs értelme

2021. jún. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy bánik férfi a nővel, úgy fog az utóddal is.


Gumi nélkül soha ne történjen aktus!

-részegen se...


Ha menni akar, rá kell segíteni.

Ha nem akar menni akkor segítség kell...

2021. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!