Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több fiúval beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több fiúval beszélgetés egyszerre?

Figyelt kérdés

Nyilván beszélnek egyszerre több fiúval is, de ez így nyíltan ki mondva nekem nem túl szimpatikus.

Azt mondta, hogy nincs problémája velem, de neki kell, hogy többekkel is beszéljen, hogy legyen lehetősége, és engem sem akar hogy csak ő legyen az opcióm.


Ez nekem ilyen "nem akarlak megbántani de nem kellesz"-nek hangzik. Szerintetek?


2020. ápr. 5. 23:23
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem ez a természet rendje.


[link]

2020. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Amíg valaki nem kötelezi el magát egyvalaki mellett, és amíg nem hülyít mást, addig beszélgetni lehet.
2020. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Majdnem mind ezt csinálja. Aztán ne csodálkozz, ha két randi és csók után egyszer csak eltűnik, mert talál "jobbat".
2020. ápr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha mindenki egyszerre csak egy emberrel beszélne, egy halom sggfejre mennének el évek.


Én úgy vagyok vele, hogy egyszerre több emberrel kezdek el beszélni aztán akivel nem működik a beszélgetés úgy, az úgyis lemorzsolódik. Minőségi beszélgetést egyszerre maximum 3-4 emberrel lehet folytatni, de ez meg az ismerkedés kicsit későbbi, mélyebb szakasza már, nem az, mikor megbeszélitek, hogy ki hol dolgozik, mit tanult, mit sportol, kutyás vagy cicás meg a többi szar. Utána ezzel a 3-4-el esetleg elmész randira is, hogy megnézd személyesen, aztán lesz belőle ideális esetben 1 ember, akivel összejön. Vagy egy sem.

2020. ápr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerre több botot tart a vízben.

"Hogy legyen lehetősége"

...mire?

Hogy mással is megdugassa magát? Ha talál jobbat?

Gondolom nem csan beszélgetésről van szó, hanem flörtölgetésről, randizásról


"és engem sem akar hogy csak ő legyen az opcióm"


Jaj de szar duma, amikor másra vetítjük a saját vágyainkat. Mi van ha neked nincs más opciód, csak vele lennél, senki mással?


Röviden: kellesz, de nem mindenáron

2020. ápr. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Lehetetlen, hogy ne egyszerre több emberrel írogass. Ebből úgyis kb. a háromnegyede kiesik két üzenet után, a többehez meg valamennyi idő kell, hogy kiszűrd a számodra szimpatikusabbat.

Ettől függetlenül ezt nem kötném a másik orrára. Nekem ez úgy jön le, hogy nem érdekled, esetleg vésztartaléknak használna.

2020. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#3: A randizás és a csók már külön téma, és igen, az már jelent bizonyos fokú elköteleződést. De a beszélgetés nem. Nehogy azt mondja már bárki is, hogy a való életben nem érdeklődik párhuzamosan több ember iránt, és nem beszélget velük (pl. munkahelyen, baráti társaságban, szórakozóhelyen). Vagy pl. aki társkeresőzik, az is biztosan csak egy nőnek ír mindig, amíg abból vagy alakul valami, vagy nem, meg persze a nők is csak egy férfival beszélgetnek társkeresőn. És ha egyszerre csak egyvalakivel beszélgetsz, akkor minden alkalommal egyformán érdekel a másik? Juliska ugyanúgy érdekel téged, mint két héttel korábban Mariska? Vagy mondjuk megismerkedsz Pirikével egy szórakozóhelyen, de közben jön egy új kolléganő, Sárika, aki szintén elkezd téged érdekelni. Akkor most letojod Sárikát Pirike kedvéért, vagy Pirikét dobod Sárikáért? Vagy netán beszélgetsz mindkettővel?
2020. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tarskereson mindenki ezt csinalja. De. Ez az az eset, amikor az oszinteseg nem ereny, hanem durva.
2020. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Szerintem a való életben is óhatatlan, hogy akár közvetlenül egymás után ismerj meg újabbnál újabb embereket. Jársz iskolába, dolgozni, szórakozni, utazol tömegközlekedési eszközökkel, bevásárolsz stb. Nem hinném, hogy a korábban megismert X-et eldobod az újonnan megismert Y-ért, hanem valószínűleg mindkettővel beszélgetsz. Egyáltalán mi alapján lehetne eldönteni, hogy kit dobjunk el? Csak azért pattintsuk le X-et, mert megismertük Y-t? Vagy azért hajtsuk el Y-t, mert már beszélünk X-szel?
2020. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2 hónapja kezdtem el beszélgetni vele, akkor abba is hagyta a Tindert, akkor szakított nemrég az exével. 1 hónapja találkoztunk, ő elmondása szerint is jól sikerült, csók is megvolt. Tegnap kezdett el még rengeteg másik emberrel beszélgetni. Lehet csak arra kellettem, hogy az exe után visszanyerje az önbizalmát.
2020. ápr. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!