Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha ismerkedési fázisban a férfi olyanokat mond, hogy "istentelenül" megd. Glak", "embertelenül megkeféllek" és hasonlók?

Figyelt kérdés
Persze nem csak a szája jár, meg is teszi, nagyon érti a dolgát. Nem akarok álszenteskedni, röviden tömören ő egy szexisten, de komolyabban is érdekelne, és nem tudom, ő mennyire vehet engem komolyan, ha ilyeneket mond. Vagy nincs összefüggés? Férfiak ti beszélnétek így egy nővel aki komolyan érdekel?
2020. ápr. 9. 06:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire nem vesz komolyan. Csak egy lyuk vagy neki, amit meg is értek.
2020. ápr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Engem pl felizgat a mocskos beszed. Viszont ti meg csak ismerkedtek vagy mar azert ki van mondva h egyutt vagytok? Mert azert az sem mindegy.
2020. ápr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én az olyan nőkkel beszélek így ismerkedési fàzisban (?), akiket meg akarok dugni. Nahogy ezen felül emberünk akar-e még tőled valamit...na azt nem hiszem 😂
2020. ápr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerkedési fázisban ez egyáltalán nem normális. Nem tisztel már most.
2020. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedési fázisban szerintem ez tűrhetetlen, én azonnal kiadnám az útját. Semmi tisztelet nincs benne irányodban.

100%, hogy nem akar tőled komolyat, csak szexet. De döntöd el, hogy lefekszel-e vele, csak ezzel legyél tisztában.

2020. ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
5# Már lefeküdt vele. Úgy tűnik néhány nőnél előbb kell szex, aztán jönnek az érzelmek... :D
2020. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Ez egy igazi férfi ismérve 😂
2020. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

Honnan veszed, hogy érti a dolgát?

Amelyik kutya ugat, nem harap.


Amúgy én tuti nem ismerkednek egy ilyen primitív alakkal. Semmi komolyat nem akar veled.

2020. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Rockarc ***** válasza:
78%

Nem tudom, elegge igenytelen nonek kell lenni, hogy a primitivsege ellenere szexistenkent aradozz rola. Ha neked ez a szint megfelelo, lelked rajta, csak akkor miert vannak minosegi elvarasaid parkapcsolat teren?


44F

2020. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
En sem beszelek szepen, meg szeretek is a szexrol beszelni, de ha valaki ismerkedesi fazisban ilyeneket mondana, akkor szembe rohognem :))... ertem en,hogy egy ferfi ha kedvel,ha nem megdugna...de aki igy beszel valakivel, az tuti hogy csak arra megy
2020. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!