Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is megesett màr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is megesett màr hasonló? Hogy lehet ezen könnyen túllépni?

Figyelt kérdés
Ez kb 2 hónap leforgása alatt történt. Szóval kb 2 hónapja megismertem egy srácot egyik társkereső oldalon. Elkezdtunk beszelgetni nagyon egy hullámhosszon voltunk, minden nap beszélgettunk szinte. Kb 2-3 het utan talalkoztunk aztan mégegyszer stb le is feküdtünk es egyik hétvégén áthívott magához ott volt a családja tesói mindenkinek bemutatott, aztán az egyik legjobb haverjának is es mondta hogy menjek el velük iszogatni en elmentem tök jól el is voltam velük, aztán kb rá 2 napra közölte hogy mégse érzi azt hogy ez működne köztünk hogy lehet ebből valami. Nekem ez nagyon rosszul esett én már nagyon megkedveltem sőt kezdtem többet is érezni iránta és ennyivel el lettem intézve :( nagyon rossz érzés ráadasul ugy hogy régóta voltam szingli es sok csalodas utan vegre azt hittem ujra boldog lehet erre tessék :( 27/N
2020. ápr. 14. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hogy velünk is megesett-e már szerelmi csalódás? Nem, dehogy.
2020. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%

Nekem kicsit olyan hitelen lerázós ez a duma. Egy hapsi nem mutat be akárkit az otthoniaknak. Mindegy, engedd el.

Az írásod alapján meg tök normálisnak tűnsz, nem lesz itt gond...

2020. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy több vasat tart a tűzbe.
2020. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Sokszor pofára esik aki hamar ágyba bújik. Ha komolyat keresek és ilyet tesz a nő, akkor legalább elgondolkozok a dolgon.
2020. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Szomorú, hogy ez történt. Viszont nézd a jó oldalát: hamar kiderült a dolog, így nem pazaroltál egy csomó időt és energiát olyasvalakire, aki nem érdemli meg. Elhiszem, hogy most rossz, mert bíztál ebben a srácban, és talán még ennél is jobban abban, hogy végre újra lesz melletted valaki. Ugyanakkor talán könnyebb túllépni az egészen úgy, hogy nem tartott olyan sokáig. Nincs jó recept szerelmi bánatra. Annyi, hogy ne tápláld magadban az érzelmeket, ne nosztalgiázz, aztán majd lassan elmúlik. Találsz majd jobbat.
2020. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom, és amit mondani tudok, az az a közhely, hogy az idő majd ezt is gyógyítja. Hogy miért rázott le ilyen hamar, nem tudom, talán családi nyomásra, vagy tényleg talált valaki mást, aki "jobbnak" tűnt a számára. Mondjuk eleve nem értem, hogy ha már fűnek-fának bemutatott téged, akkor mi változott meg, de ahogyan előttem is írták már, fogd fel úgy, hogy ha mindenáron szakítani akart, akkor még mindig jobb most, mint x hónap múlva, vagy amikor már esetleg összebútoroztok.
2020. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Talán lehet a családnak vagy a legjobb haverjának nem voltam szimpatikus es lehet lebeszélték rólam hogy hagyjon talál jobbat bár én ezt nem értem hogy lehet valakire ilyen hatással egy család vagy haver :/ ...én erre tippelek vagy lehet más jött a képbe :/ na mindegy igyekszem majd elfelejteni de nagyon nehéz
2020. ápr. 14. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lebeszélik rólad őt!

Ha szimpatikus vagy nekem és megkedveltelek akkor ahoz NAGYON nyomós okot kell hogy találjanak hogy lebeszéljenek rólad!

Az jó hogy nincs hosszú idő mögöttettek! Így talán egy kicsit könnyebb elfelejteni,feldolgozni!

Sajnos vagyunk akiket érnek csalódások, sőt szinte mindenkit! Valaki könnyen feldolgozza, valakinek nem olyan egyszerű!

Fel a fejjel!


31/F

2020. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, a haverjai teli tömték mindenfélével az agyát, aki el is hiszi nekik. Ciki, de az ilyet ne bánd.

Légy határozott, azzal jobban nyerő tudsz lenni.(F38)

2020. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!