Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csinos lány sokkal inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos lány sokkal inkább randizna egy ilyen testű pasival mint egy kicsit sportos de átlagosabb alkatúval?

Figyelt kérdés
Fontos leszögezni, hogy a másik pasi se igénytelen de nem ilyen izmos és szálkás tehát sportol de mégis közelebb van az alkata az átlagoshoz., messze nem ilyen kigyúrt. [link]

2020. ápr. 14. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, ez tény.

De ha döntenem kéne közte és az átlagos között komoly kapcsolat szempontjából, akkor az nem a külsőn múlna.


33N

2020. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#10 Ne keverjünk már ide egy sima kondis csávót ehhez a felfújt bábhoz!

Senki nem azt mondja hogy ne legyen egy pasi izmos, de ez túlzás. Ennek az izomtömegnek a fele elég. És igen, legtöbbünknek az ilyen futós/bringás alkat jön be vagy a macis. Van, akinek a kondis, de nem minden nő, és azok a cica babák többnyire nem itt írogatnak.

2020. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nagyon necc, látszik hogy szteroidozza magát, a keze is hogy néz már ki, nővér simán találna rajta vénát.


Nekem az ilyen testalkat taszító.


A nagy darab tulsullyos és a kigyurt macso nekem egyáltalán nem jön be.


Csak, hogy olvassatok ellen példát is.

2020. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#12: Akkor ne keverjük már a valóságot az itteni világgal sem. Jártam edzeni és van pár ilyen szinten sportoló barátom is. Amint beléptek egy buliba, rengeteg csaj rájuk ment. És nem kell arra gondolni, hogy csak cicababák, mert ha valami hétköznapi helyen leszólítottak valami hétköznapi csajt, azok is olvadoztak.

A macis haverjaim kb. szökőévente találtak valakit, aki rájuk fanyalodott.


Kb. olyan az itt lenyomott kétszínűség, mintha a srácok azt mondanák, hogy kizavarnák az ágyukból palvinbarbit.

2020. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig vannak normális férfiak, akik komoly kapcsolatot keresnek és nem kéne nekik egy modell csaj. Olyan is van, akinek a husi jön be. Fura, mi? Ahogyan mi nők is másképp szelektálunk. Nem tudom, te hány ilyen szterodios lufi csávót ismersz, de szerintem nem hazudik az és nem kétszínű, akinek ez nem jön be. Azt sem tagadom, hogy van akinek bejön, itt is volt ilyen válasz. Miért hazudna bárki is egy ilyen oldalon? Tegyél fel egy képet Havas Johnról a Trónok harcából, első leszek, aki azt fogja kommentelni, hogy bármikor alá feküdnék kérdés nélkül. Ugyanis nekem annyi izomzat és akkora magasság is elég. És tudod mit? Le merem fogadni, hogy nem én leszek az egyetlen nő aki ezt fogja kommentelni.
2020. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

#15: Semmi fura nincs abban, hogy nem mindenkinek ugyanaz jön be. Az ideálom nekem is a husi, de azért nem vagyok álszent, hogy palvinbarbit elzavarnám. Ez az álszentség a fura és az, hogy itt ilyen témákkal kapcsolatban a többség mindig mást mond, mint amit a valóságban látni. A gyk-n valamiért mindig más a nyerő... Na, ez fura.

És, hogy miért hazudnának egy ilyen oldalon ezekről? Mert ezzel próbálják legyezgetni sokan a hiúságukat, hogy nekik bizony mennyivel jobb az ízlésük.

2020. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek veled egyet. Én úgy működök, hogy nem érdekel az, aki nem közelíti meg az ideálomat, és simán kirúgnám az ágyamból, ahogy nem jövök össze azokkal a férfiakkal sem akik bepróbálkoznak, ha nem látom értelmét. Hiába jóképű vagy gazdag vagy népszerű. És tudom, hogy nem csak én működök így. A linkelt képen lévő pasi meg konkrétan undorító, bocs.

Ízlésekről vitatkozni felesleges, ahogy megkérdőjelezni egy véleményt szintén felesleges. Nem hiszed el? Ne hidd.

2020. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tele van nyomva szteroiddal a pali, köszi nem kérek belőle. Ha valaki annyira izmos, mint ő lenne mindenféle szerek nélkül, az jöhet
2020. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
#17: Önkritika nélküli emberekkel tényleg felesleges ízlésekről vitatkozni. De, már megszoktam, hogy itt nem a külső számít. Az üzleti kategóriában mindenki milliomos és 5 háza van. A szex kategóriában meg a srácok is nők. Ezen az oldalon így mennek ezek a dolgok. Néha, azért jó 1-1 embert látni, aki a valóság alapján írja a válaszait. Bár, azt itt széttépik és lepontozzák, mert nem áll be a sorba.
2020. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!