Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális hogy a paromnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy a paromnal is én fertőtlenítek?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt, vittem neki par hete fertőtlenítőt, mert ő nem kapott sehol már , de nem nagyon használja. Kezét sűrűn mossa, de pl a kilincs, wc fertőtlenítést már én csinálom esténként neki, mert nem csinálja meg.

2020. ápr. 24. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Persze hogy az
2020. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne csinálhatnád meg neki? Neked sem kötelező amúgy.
2020. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
De miért te csinálod, az anyja vagy, vagy a cs*cskája? Nem a te dolgod.
2020. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Minek csinálod meg? Nem a bejárónője vagy. Ilyen lusta, igénytelen pasival minek kezdesz?
2020. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Röviden: nem az.
2020. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Minek. Mindenkire magàra vam ràbízva hogy mit csinàl. Az hogy miert kell minden este wct fertőtleníteni neg nem tudom. Belepsz az ajton, leveted a cipot irany kezet mosni. Atoltozol meg a fürdőben otthoni ruhaba, max a bejarati kilomcset letorlod tadah.
2020. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azert mert mindennap ott vagyok, azért csinálom. Meg ő tudom h nem csinalja meg. Amugy kb 5 perc az egész
2020. ápr. 24. 14:10
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg őt ahogy ismerem 3 alkalommal el is használná az egészet a fertőtlenítőbol, és most nem könnyű találni újat. Én meg sporolok vele.
2020. ápr. 24. 14:12
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Vihar a biliben.

Nem gond, ha ebben az időszakban fokozottan ügyelünk a higiéniára, de amiket csak ő használ, meg esetleg te, azokat azért felesleges úgy fertőtleníteni, mintha egy hajléktalanszállóé lenne.

2020. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ō nem érzi fontosnak, nem igényli.


Sokaknál nincs ilyen alapos tisztántartás, lehet, hogy nálad ez a norma, nem mindenki gondolja így.

2020. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!