Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Titeket mennyire érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket mennyire érdekel az első randin hogy a férfi mit dolgozik?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 13:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
Engem érdekel, hogy mit dolgozik. Sajnos sikerült már belefutnom ingyenélőkbe az életem során és igen is fontos, hogy akivel randizom az ne otthon üljön és várjon vmi isteni megváltásra. De a vonzalomnak ehhez semmi köze, ez csak egy információ. Nem jövök össze csak azért valakivel, mert mondjuk ő egy vezető beosztású, nincsen ilyen rangsor. Annyi minimális elvárás persze mindenképpen van, hogy legyen igénye a fejlődésre. A jelenlegi párom konkrétan éppen munkanélküli volt amikor elkezdtünk randizgatni. De a beszélgetések minden részletéből kiderült számomra, hogy ő azonnal találni fog magának munkát, csak éppen ebben a helyzetben találtuk meg egymást. Akárhogy is nézem és kövezzetek meg érte, de azért hozzátenném, hogy az sem túl ideális, ha egy kapcsolatban mindkét fél minimálbéren tengődik. Nem vagyok egy költekezős típus, de éhen halni sem szeretnék senki mellett. De leginkább nő létemre nem akarok eltartani egy férfit sem. :) Persze pénzért boldogságot nem lehet vásárolni, rengeteg dolog sokkal de sokkal fontosabb ennél.
2020. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
15ös remélem csak trollkodsz és nem gondolod komolyan ezt a baromságot. Nyilván ha eljutottunk randiig, akkor már a vonzalom megvan és értékes embernek gondolom, hiszen ha nem így lenne, akkor nem mennék vele randira. Az meg tök alap, hogy az életünk részleteit elmeséljük egymásnak, ebbe a munka is beletartozik. Szerinted az emberek többsége képben van akár a különböző szektorok béreivel? Ne röhögtess már.
2020. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%
Engem érdekel. Szeretem a munkámat, szeretek szakmai kérdésekről beszélgetni és a korábbi tanulmányaim miatt van pár területre rálátásom, amiről szívesen témázok másokkal is. Sok randim úgy zajlott, hogy a másikkal tök jól elbeszélgettünk ezekről a dolgokról, hülye lennék kihagyni, hogy ne keressek a szakmáink mentén közös pontot valakivel. Szeretem hallgatni azt is, ahogy mások beszélnek olyan dolgokról, amikhez értenek, szeretek tanulni tőlük érdekességeket, praktikus dolgokat. Az egyik exemmel ráadásul pont úgy kezdődött a kapcsolatunk, hogy megtanított koktélokat keverni. Szórakoztató volt, pedig vele pont teljesen más területen dolgoztunk.
2020. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg,de hogy tervezel olyannal aki havi 200- ból él?
2020. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Persze hogy érdekel, de inkább azért, hogy ne ütközzön az én normáimba. Pl ne ezüstrókákat nyúzzon egy szőrmefarmon. Orvos, ügyvéd, tanár is kizárva, a nagy részük okoskodó meg felsőbbrendűsködő fráter.

Meg ne legyen munkanélküli vagy közmunkás, nem szeretnék senkit a nyakamba venni.

2020. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én meg szoktam kérdezni. Egyáltalán nem a pénz miatt, hanem mert azért mégiscsak az idejének a nagy részét a munkájával tölti, és azért sok mindent elmond az emberről, hogy mivel foglalkozik, élvezettel beszél-e a munkájáról stb., ebből is látszik, hogy passzolunk-e egymáshoz, vagy nem. Mondom ezt úgy, hogy nemhogy randiztam, de 6,5 évig együtt voltam valakivel, akinek a fizetésének több, mint a dupláját kerestem, be is költöztettem a saját lakásomba és nem a pénz miatt lett vége a dolognak (és nem is voltam nála rondább).


Meg azért van az a foglalkozás, ami azonnal kizáró ok. Előbb maradnék vénlány, mint hogy férfiprostival, chippendale-táncossal vagy pl. olyan zepteressel kezdjek, aki kisnyugdíjasoknak árul mindenféle túlárazott "egészségügyi" terméket, amiről tudja, hogy sz.t sem érnek.

2020. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Abból, hogy elárulja mit dolgozik, honnan fogom tudni, hogy mennyi a havi jövedelme?


Mondok példát.


Azt mondja kamionsofőr. A férjem is az, vagyis lehet némi elképzelésem, de nem tudhatom. Mert a férjem hétfőtől péntekig dolgozik, nem jár messzire, minden este otthon van, ő keres 400e körül. A kollégája, aki hosszabb kanyarokat megy, de hétvégére ő is otthon van, valamivel 500e fölött kap. Szintén kollégája, aki nem szeret nagyon dolgozni, és állandóan kihúzza magát a meló alól, olyan 200e-250e környékén visz haza (fuvar után vannak fizetve). Azt is hallottam, hogy az élőállatosok (Hunland) millió környékén kapnak fizut havonta.


Na, most ha azt mondja nekem a randin a srác, hogy ő kamionsofőr, akkor hova lőjem a fizetését? A 200e-hez vagy a millióhoz?


Vagy ott a bátyám, aki villanyszerelő. Amíg alkalmazott volt, 200-300 között keresett, attól függően, hogy mennyit túlórázott. Vállalkozó lett, ügyesen szerzi a megbízókat, most ennek közel háromszorosát keresi fele annyi melóval. Tesóm volt kollégája szintén elment vállalkozónak, neki nem ment az ügyfélszerzés, kínlódott nagyjából egy évig minimális bevétellel, aztán mégis visszament alkalmazottnak. Na most akkor mennyit is keres egy villanyszerelő?


Nem beszélve arról, hogy nyilván azért is érdekel, hogy mit dolgozik, mert vannak olyan szakmák, melyek nálam kizáró okok, mint például a vágóhídi dolgozók.


Ha nem nekem kell eltartani, nem érdekel, hogy mennyit keres.

2020. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kérdezed, mintha minket nem érdekelne, hogy a csaj mivel foglalkozik, milyen közegben tölti a hét egynegyedé, milyen érdeklődése van, szereti e vagy sem a munkáját.
2020. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!