Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fér bele ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele ismerkedés során, hogy a férfi más nőket követ be Instagramon?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezt magadtól kérdezd!
2020. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért van ezzel baj, mert féltékeny lennék, hanem mert nem értem, nem tartom értelmesnek ezt a viaelkedést. Számomra visszataszító, ha valaki azért követ valakit, hogy csorgassa rá a nyálát vagy kapcsolatban kedvelgeti idegen pitsák képeit, akik még nem is a barátai (mert akkor nyilván érthető, bár akkor is csak bizonyos képeknél)... Primitívnek tartom és igazaaz taszít benne, nem az, hogy juj, más nők...
2020. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Na itt a baj, beteg a világ, így a legtöbb ember is beteg lelkileg.
2020. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Más nők?


Wolf Kati meg Kate Bekinsale VAGY, Zsuzsi a szomszéd lány, meg Éva a volt barátnője?

2020. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Nekem már az sem fér bele, ha a csaj instagrammos bekövetések alapján próbál véleményt alkotni rólam


(mondjuk nincs instám sem :))

2020. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gondolom mindenkit követ, ieretségtől független, nem férfi, csak egy hormon túltengéses kamasz.
2020. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Pár éve a FELNŐTT kapcsolatok rovatban minenki FB dolgokon pörgött...


Úgy látszik, most lett 18+ és hiszi felnőttnek magát az insta generáció.


Bakker, még 1-2 év, és jönnek a tik-tok-osok, mert amint 18 valaki (ok, min 17.5), már csak a felnőtt kapcsolatok rovatban hajlandó a problémáiról írni, hiszen ő nem béna tini

2020. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
40 éves a ferfi.
2020. ápr. 25. 12:14
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Nincs azzal semmi gond, ha megcsodal mas lanyokat, mert ha valaki szep, vagy feltuno azt az ember akaratatol fuggetlenul ha kepen, ha eloben de eszreveszi... De amikor ennek bunko modon hangot is ad, akar eloben, akar lajk vagy szivecske formajaban, szerintem primitiv dolog.. Ertem en, ha van egy szep munkatarsa, aki feltolt egy vonzo kepet, es ok belajkolja ,mert ismeri, meg szep vagy hasonlok... de amikor IDEGEN embereket kovetget csak azert, hogy legyen amire kiverni... nem tudom, lehet velem van hatalmas problema, es nagyon beszukult begyepesedett ember vagyok, de ez szerintem gaz... En nem tudok komolyan venni egy ilyen embert.. Mi a garancia arra, hogy ha 100 not kovet, lajkolgat, vagy irogat nekik, en tenyleg erdeklem Ot ,mint szemely? Es nem csak azert ismerkedik velem, mert hat engem sikerult befuzni, de ha en nem jovok ossze neki, van meg rajtam kivul ezerszaztizenegy perspektiva?

Persze, mondjak hogy csak egy lajk, meg csak kovetes...meg hogy nem jelent az semmit.. de sajat baratnoim tapasztalatabol kiindulva, majdnem mindegyik csavo, akik veluk beszelttek meg ismerkedtek de kozben ment parhuzamba mas csajok kovetese meg lakjolgatasa, nem csak veluk beszelt...

En is sok embert szepnek tartok, es vannak tipikusan olyan dolgok, amik tetszenek egy ferfin, de ha meglatok egy ilyent, nem megyek es nem lajkolgatom ismeretlenul szet a profiljat...

2020. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#7 pacsi!

Felnőttként nekem ez az egész online élet nem fér bele, sorry.

2020. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!