Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan aki már egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már egyszer bevallotta valakinek hogy szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Sokan írnak kérdést hogy szerelmesek valakibe és nem merik neki bevallani pedig jó lenne csak félnek a másik reakciójától.

van itt olyan aki már megtette? Írd meg hogy lány vagy vagy fiú,, hány éves vagy, kinek vallottad be és azt hogy te és ő milyen kapcsolatban voltatok, barát vagy csak egy ismerős, milyen sűrűn találkoztatok, néha összefutottatok vagy összejártatok néha. És a legfontosabb: írd azt is hogy mit szólt az illető amikor meghallotta. Összejöttetek vagy elutasított? Kinevetett vagy csak ledöbbent?

Utána milyen volt a viszonyotok? Ha nem jöttél be neki akkor eltávolodott tőled?


2010. júl. 28. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én 2 éve vallottam szerelmet, nem jöttem vele össze, de érdekes módon azóta a legjobb barátok lettünk.

17/F

2010. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapja vallottam be egy srácnak. Interneten megismerkedtük, eljött. Amikor jött, akkor úgymond össze kaptunk valamin még előtte, tisztáztuk a dolgokat, és akkor mondtam neki, hogy sokkal többet érzek iránta mint puszta barátságot, én szeretem.


Nem szólt semmit, elmosolyodott és megcsókolt. Összejöttünk, de sajnos nem rég vége lett. Azóta is szenvedek.


17L

2010. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én épp tegnap vallottam be xD

Nem sok sikerrel..:'(

Azt mondta,hogy találok nála jobbat is, talán majd máskor.

Nem rég szakítottak a bnőjével nem tudom pár hete.. és most nem akar még mást.. xD :'(

:(

2010. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

22:06os vagyok


Ha egy pasi azt mondja, hogy találsz nála jobbat, akkor HIDD EL NEKI!! :D


Ne szomorkodj..:D

2010. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De szomorkodom:'(

Mert már több mint 1 éve tetszik:S

De azért köszii:D

2010. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%os vagyok...19/L
2010. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!