Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer használatos nő voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer használatos nő voltam? Ti mit gondoltok a következő történetről?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn ismerkedtünk meg. Elvált vagyok, ő nős. Szeretőzésről volt szó az első pillanattól kezdve, ő hosszú távú, szeretői viszonyt keresett, közös programokkal. Ideig óráig ez nekem is megfelelt volna. Főleg azért mert nagyon jól éreztem magam vele, és, állítólag, ő is velem.

Az ágyig kb két hét alatt jutottunk el, ami talán kevés, de ha belegondolunk, hogy miről volt szó, akkor talán sok is. Ez alatt a két hét alatt rengeteget taliztunk - egy másik városból autózott hozzám. Majdnem minden második nap eljött, ezen kívül állandó kapcsolatban voltunk a neten. Szóval magát a szexet kb öt-hat randi, és rengeteg levél elözte meg. Én ezt normálisnak érzem. Vagy nem az?


A pasasnak vannak furcsasagai, amikről nem mindig tudtam, mit gondoljak. Ezt nem lehet leírni, a lényeg, hogy egy nagy érzékeny, intelligens ember, aki vezető pozícióban dolgozik, és marha nagy rajta a nyomás. Sokszor mondta, hogy O már nem bírja azt a stresszt, ami rajta van. Fiatal faszi létére pszichológushoz jár.


A beszélgetéseink nagyon mély, szép beszélgetések voltak. Egyes levelei (a barátnőm szerint is) már majdnem szerelmes levél kategória.


Két, egymást követő nap szeretkeztünk. Szerintem nem sima dugás volt - de mondjatok meg, mit gondoltok. És az mind a kettő három órás alkalom volt egymás karjaiban, beszélgetve, stb. Vagy létezik olyan, hogy valakit csak simán meg akarsz dugni, de három órán keresztül csokolgatod, simogatod, beszélgetetsz vele?


A következő nap - az csütörtök volt, mondta, hogy nem fog tudni jönni a következő héten. Nekem ez most olyan volt, mint egy hideg zuhany. De persze lehet, hogy tényleg nem tudott jönni.


Ami nagyon rossz, hogy a levelek is nagyon furcsak, semmitmondóak lettek.

Alig ír. Jó ha egy nap valami kis üzit kapok.


Valamikor a hét közepén írtam neki, hogy ok,ha gondolja, akkor hagyjuk a francba ezt a történetet, szép volt, jó volt, ennyi volt, mindenki keresgéljen tovább.Erre azt válaszolta, hogy folytatni akarja, csak most nehéz napjai vannak, és hogy elöre szólt, hogy ezen a héten nem ér rá.


Utoljára tegnap húzódtam föl. Mert nekem nagyon úgy tűnik, egyszer használatos nő Voltam neki. Csak nem értem a körítést, hogy ehhez minek kellett ekkora energiát belefektetni? Meg hülyíteni szerelmes levelekkel? Meg olyanokkal, hogy különleges vagyok a számára?


Szóval, tegnap megint eljutottam oda, hogy akkor hagyjuk ezt az egészet. De megint azt válaszolta, hogy nehéz hete van, és ő ezt folytatni akarja. Ezt tegnap délelőtt írta. Én estefelé tudtam válaszolni. Hogy ok, stb,stb,és akkor mikor találkozunk?

És még azt is hozzátettem, hogyha fontos vagyok neki, már nem várat soká a válasszal.


Hát ehhez képest... Itt vagyok vasárnap délelőtt 10 órakor, és egy sort se irt, és tuti már látta a levelem még tegnap este.


Mondjátok meg, ti mit gondoltok erről? Mit csinálnatok a helyembem? Férfiak, nektek mi a véleményetek?


Megkapott és már nem érdeklem? Mert az lehetetlen hogy nem tud írni egész álló héten, ilyet senki se mondjon.


Nem csináltam cirkuszt különben, magamban őrlődök, de úgy érzem, nem sokáig bírom már, és olyat írok neki, hogy magam is megbánom.



2020. febr. 9. 10:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg igen, és meglehet neki nem volt olyan sok energia ez, mint gondolod.

Miért nem keresel normális kapcsolatot?

2020. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%
Nem olvastam végig, de isten mentsen az olyan nőktől mint te -.-"
2020. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok.

Először is, nem kezdünk hazas ferfival !

Messziről jött ember, azt mond amit akar !

Es igen bután bedőltél neki, a "szerelmes "leveleinek, tudja ismeri a nőket, par szép szó , levél,es van ki elhisz mindent.

Ő csak egy skalpvadász, semmi egyéb.

Megkapott, minek erőlködjön tovább ?

Tudod miert nem ér rá ? Mert a következő nőnek udvarol, őt cserkészi be,.

Így jártál ;)

2020. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

#2# Miért írsz olyat, hogy isten mentsen az olyan nőktől , mint én? Én nem szállt rá senkire. Ő tudatosan csalja a feleségét, tehát nem én rondítottam bele a kapcsolatukba. És nekem is jár néhány szép pillanat az életből, amit meg is kaptam. A pasas nagyon tetszett, és egyáltalán nem fekszem le mindenkivel.


"3" igazad lehet, sajnos. Jól átvert, ennyi a történet.


Valamelyiktek kérdezte, miért nem keresek normális kapcsolatot. Keresek. Csak nem találom. A legtöbb férfi nem tetszik.

2020. febr. 9. 10:36
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Megkapott, és már nem érdekled. Fogadd el, és lépj túl. És tanulj a hülyeségedből.
2020. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%

Naív és ostoba vagy. Ilyen átlátszó dolgoknak bedőltél.

Azért nem akarja végleg megszakítani a viszonyt mert ha épp nem ér rá az első számú szeretője akkor ott a tartalék vagyis te. Kell hogy bármikor széttárt lábakkal várd ha épp fütyül.

2020. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
56%

Végigolvastam, és az isten mentsen meg az olyan nőktől, mint te.

Durván értetlen és akaszkodó vagy.

2020. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
48%

Csak 2 hét kellett hogy szétrakd neki a lábadat? Elég naiv nő vagy. Meg egy házas pasinak bedőltél a szerelmes dumájától. Hány évesek vagytok?

Ő vezető beosztású, lek.rhatná a céges lotyókat is. Vagy egy elit k.rvát is kereshetne arra a pár alkalomra.

Szerintem borzasztóan naiv vagy. Miért nem keresel szinglit ilyen típusú (csak szex) kapcsolatra? Magadban őrlődsz miközben nyilvánvaló hogy csak megdugott párszor.

Ha csak a szex hiányzik neki akkor minek keressen mindig?

Tiltsd le és kezdj el máshol keresni. Az vagy amit a kérdésedben állítottál magadról. Egy bérlyuk vagy.

2020. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Te hiába mondod, hogy megelégszel viszonnyal, párkapcsolatban gondolkodsz, tegyél rendet a fejedben!

Szólt, hogy nem ér rá, ha ezt nem tudod elfogadni, akkor ne keress ilyen kapcsolatot.

2020. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%
Megérdemled.
2020. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!