Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a történetről?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 21. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
source: dude trust me
2018. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csávó döntése. Csajnak meg szívás. Amúgy szerintem a csávó nem volt szerelmes, ha az lett volna, nem tudja, nem akarja elhagyni.
2018. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kamu, provokáció a célja.
2018. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ket napos ismerettsegnel milyen szerelemrol beszelnek?

En sem jonnek ossze bolti eladoval.


N

2018. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is provokácio a célja, de magáról a szitáucióról mit gondoltok?
2018. aug. 21. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt ,hogy egy nagy hülye ez az 'orvostanhallgató'!

Szerelmes pedig biztos nem volt a lányba, különben nem hagyta volna ott.

Én is gazdag családban nőttem fel, nekem is mindig megvolt mindenem, mégis magasról leszarom, hogy egy lánynak milyen az anyagi helyzete, nem ez alapján választanék párt.

2018. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megható.
2018. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért lehet , hogy le leszek pontozva , de annyira nem érdekel. Intellektuális szintbéli különbség, ha nem ütközik ki akkor nem megérthető. Hiszen intelligens és megvan benne a potenciál , hogy ki törjön belőle. Az ilyet még támogatnám is.

Viszont csak azért, mert jól kijövök vele/kedvelem attól még igenis fontosak az egzisztenciális kérdések. És nem abból a szempontból ki honnan jött , hanem ki hova tart. Ha nem is tesz valaki azért , hogy javuljon annak nyilván meg is felel az ami van. Lehet dolgozni bolti eladóként , de mint életcél nem igazán egyeztethető össze a sajátommal. Ebben az esetben én se erőltetném , de nem az anyagiak miatt hanem mert a jövőképembe nem illik.


De anyagiakban is úgy gondolom , hogy közös kassza (bevásárlások,közös kiadások,számlák,nyaralás,közös programok etc) mellett helye van az egyéni kasszának is (új telefon etcetc). Ebbe az elképzelésbe ha nem akarna változtatni nem illene.

2018. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idéznék egy orvostanhallgatót a cikkből:

"..míg meg nem látogattam a nagynénémet KrakkóBA" (vagy a cikk írója pályatévesztett)


Örülök egyébként, ha az ilyen fiúkák meghagyják az igazi nőket azoknak akik sokat dolgoztak a sikereikért..így legalább az kap igaz szerelmet aki másban hátrányból indult :)

2018. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!