Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti milyen egzisztenciá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen egzisztenciát vártok el egy palitól?

Figyelt kérdés
Egy 31 éves palitól akivel randiznátok milyen egzisztenciat vártok el? Átlag nők is irhatnak csúnyák is bármilyen nők.

#Pénz,egzisztencia,randi
2020. máj. 15. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Legyen érettségije és stabil munkahelye, valamint jövőképe. Az, hogy mennyit keres vagy szüleivel él, az egyáltalán nem érdekel.
2020. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
66%

Ha a kérdező azt érti az utolsó kérdése alatt, hogy az egzisztencia az csak "legyen", akkor az helytelen hozzáállás a nő részéről. Ha azt jelenti, hogy ketten, KÖZÖSEN felépítünk egy életet, akkor a kérdés jogos, és korrekt.


Saját sztori: NAGYON sokáig nem volt senkim. Nem akartam olyannal összejönni, aki "csak" üres elvárásokat támaszt velem szemben. Végül találtam valakit, akivel azóta összeköltöztünk, és következő hónapban költözünk kertes házba. Mint férfi, azokat a válaszokat tudom elfogadni, amik KÖZÖS életről, KÖZÖS egzisztenciáról beszélnek. Nekem szerencsém van: találtam egy, a KÖZÖS életért TENNI AKARÓ lányt.


De nem volt könnyű dolgom...

2020. máj. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amit magamtól: diploma, nyelvtudás, jó munka. Nekem lakásom is van, fele örökség, felére hitelt vettem fel, de már letudtam. Tőle nem várnék el lakást. Ennyi kb.
2020. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#9

8-as válaszoló vagyok: van 2 diplomám, amiből az egyik informatikai, ennek megfelelő fizetéssel. Mivel a másodiknál a tandíjat én fizettem, tudom, mennyit lehet félretenni. 22-23 éves korom óta a szakmában vagyok, mára 4-5 év tapasztalattal, így jelenleg ennek megfelelő medior bérrel alkalmaznak.

Nagyjából a munkába állásom időpontja óta külön élek, van 4 millió forint megtakarításom, illetve egy lakásom. A többiről nem beszélek, mert anyagiakról szólt a kérdés, nem arról, hogy tágabb értelemben mit tudok nyújtani. De ne aggódj, van ott, ahonnan ez jött, nem csak anyagilag. Van párom már néhány éve, ő is azt a minimumot teljesíti, amit a 8-as válaszomban leíram (a szülei semmiben nem támogatták, mégis sikerült neki).


Szerintem ahhoz képest, amim nekem van, bőven nagylelkű voltam elvárások tekintetében.

2020. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: 7. vagyok. Többet nyújtok, mit amit elvárok. Most, koronavírusos időszak 215e-t keresek, egyébként 300-at. Van saját lakásom.
2020. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!